logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
7

Czytelnia: Baby Neumann

Na pikiecie

Dodano: 21.08.2006, Aktualizacja: 21.08.2006

Naprzeciwko domu, w którym mieszkam, znajdują się cmentarz, turecki bar z tańcem brzucha a także toaleta publiczna. W barze kupuję czasem papierosy, cmentarz stanowi część mojej trasy joggingu, ale w pobazgranym, małym domku dla "panów" i "pań" nigdy jeszcze nie byłem. A czemu? Mieszkam bowiem, jak wspomniałem, bezpośrednio po drugiej stronie ulicy...

Naprzeciwko domu, w którym mieszkam, znajdują się cmentarz, turecki bar z tańcem brzucha a także toaleta publiczna. W barze kupuję czasem papierosy, cmentarz stanowi część mojej trasy joggingu, ale w pobazgranym, małym domku dla "panów" i "pań" nigdy jeszcze nie byłem. A czemu? Mieszkam bowiem, jak wspomniałem, bezpośrednio po drugiej stronie ulicy. Ciepły wiosenny wieczór. Wracamy z Karolkiem z kina. Obejrzeliśmy "Przeminęło z wiatrem" po raz- nie- wiadomo- który. Karolek przyśpiesza na lekko ugiętych nogach przygryzając wargi. -Powinienem był iść do kibla zaraz po filmie- jęczy. -Pęcherz ciśnie mnie już od oblężenia Atlanty. -To było, jakby na to nie patrzeć, 120 lat temu. -Mój Boże, Baby! Już nie wytrzymam! -Karolku! Jeszcze tylko przejdziemy przez ulice... -I na szóste piętro? Na czwartym pęcherz mi pęknie. To będzie z pewnością straszny huk. Baby idę do toalety publicznej.- Powiedział, po czym zniknął w szarej budce. Nigdy nie korzystam z pisuarów i podobnych miejsc. Po pierwsze jestem, jak to mówią Amerykańce- pee shy- po prostu nie mogę, gdy ktoś na mnie patrzy. Po drugie nie potrafię na stojąco. To z powodu mojej wczesno- dziecięcej traumy. Chodziłem jeszcze do podstawówki i oddawałem mocz na stojąco, jak każdy porządny chłopak. Razu pewnego odwiedzałem właśnie kolegę z klasy, w celu, jak sądzili nasi rodzice, wymiany znaczków. W rzeczywistości jednak, bawiliśmy się godzinami naszymi pisiorkami. Kiedyś tak mnie połechtało, że musiałem koniecznie na kibelek. Niestety żarówka w małej, ciemnej łazience była zepsuta, wiec w ciemnościach usiłowałem trafić do muszli, co nie udało mi się jednak niestety, i co z przerażeniem spostrzegłem, gdy otwierałem potem drzwi, w postaci połyskującej na podłodze kałuży. Błyskawicznie zamknąłem drzwi i usiłowałem wytrzeć to wszystko tonami papieru toaletowego. Mokry papier wrzucałem do kibla, gdy spostrzegłem przy spłukiwaniu, że zatkałem go dokumentnie! Gorączkowo spłukiwałem dalej- woda się przelewała. Przy trzecim pociągnięciu w panice zł...   ( Pozostało znaków: 8539 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186550   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Czytelnia: Baby Neumann Okładka książki "Nie do wiary"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku