logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
141
30
69

Jestem gejem, kocham moją żonę

Coming outy po 50. (odpowiedź)

Dodano: 25.02.2016, Aktualizacja: 03.03.2016

Historia Jerzego, który opisał na naszym portalu swoje życie, wywołała lawinę Waszych komentarzy. W odpowiedzi na jego tekst, napisał do nas Krzysztof (imię zmienione). "Kocham [moją żonę - przyp. red.], dlatego wiele lat temu, jeszcze przed ślubem, powiedziałem otwarcie, kim jestem. Do tego roku była jedyną osobą, która o tym wiedziała. Przetrwaliśmy razem w związku małżeńskim 28 lat. Razem jesteśmy lat 32. Przez te lata nie zawsze było łatwo. Ale chyba nikomu nie jest" - czytamy.

Prosimy Was o refleksję - pamiętajcie: to historie prawdziwych osób, naszych czytelników. Zastanówcie się dwa razy zanim napiszecie obraźliwy komentarz. W artykule Jerzego jest wiele prawdy. Jednakże każda prawda jest wyłącznie subiektywna. Nie lubię zwrotu coming out, ale jest on potrzebny. Nie lubię, ponieważ człowiek jest, a raczej winien być człowiekiem. Seksualność nie powinna mieć znaczenia. Niestety, dwa tysiące lat budowania zachodniej kultury na wiadomej bazie sprawia, że ma. Nie lubię zwrotu coming out, ale rozumiem, że w budowaniu nowej, a raczej przywracaniu normalnej świadomości społecznej ma on olbrzymią wagę. Jestem mężem i ojcem. Jestem z tego dumny. Jestem gejem żyjącym od lat w związku z jedną kobietą, kt...   ( Pozostało znaków: 3115 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 196916   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Jestem gejem, kocham moją żonę   credits CC BY 2.0 Fot. Kat Grigg, za: flickr.com/photos/katgrigg
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku