logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
68
1
13

Babę zesłał Bóg: Stoi na stacji Lokomotywa...

Dzień Milczenia w Białymstoku

Dodano: 09.05.2011, Aktualizacja: 09.05.2011

Gdy czasem rozmawiam z kimś z innego regionu i zachęcam do odwiedzenia „Zielonych płuc Polski”, słyszę: „A macie tam jakieś kluby?”. To dobre pytanie - o tym słyszy się, że jest gayfriendly, w tamtym ponoć często przebywają lesbijki, w jeszcze innym w konkretne dni tygodnia schodzi się tzw. "branża". Nic oficjalnego nie mogę jednak podać, żaden z tych klubów nie jest przecież czymś konkretnym, czego gość z Warszawy, Krakowa, Poznania bądź Torunia oczekuje. Może się więc wydawać, że najlepiej w takiej chwili się zamknąć i udawać, że u nas świat LGBT po prostu nie istnieje, a na pytanie o kluby najlepiej odpowiedzieć „A Podlaskiego żubra to Ty nie chcesz zobaczyć?"

Gdy czasem rozmawiam z kimś z innego regionu i zachęcam do odwiedzenia „Zielonych płuc Polski”, słyszę: „A macie tam jakieś kluby?”. To dobre pytanie - o tym słyszy się, że jest gayfriendly, w tamtym ponoć często przebywają lesbijki, w jeszcze innym w konkretne dni tygodnia schodzi się tzw. "branża". Nic oficjalnego nie mogę jednak podać, żaden z tych klubów nie jest przecież czymś konkretnym, czego gość z Warszawy, Krakowa, Poznania bądź Torunia oczekuje. Może się więc wydawać, że najlepiej w takiej chwili się zamknąć i udawać, że u nas świat LGBT po prostu nie istnieje, a na pytanie o kluby najlepiej odpowiedzieć „A Podlaskiego żubra to Ty nie c...   ( Pozostało znaków: 2819 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186988   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku