logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
14

Odkrywamysie.pl

Obiektywnie przez szpary barykady

Dodano: 11.06.2008, Aktualizacja: 11.06.2008

Krótkie hasło - "Odkrywamy się" - tak do coming out'u zachęcają Yga Kostrzewa i inni organizatorzy akcji mającej na celu pomóc "wyjść z szafy" osobom ze środowiska LGTB. Dodatkowo do współpracy w projekcie włączył się gigant polskiego rynku prasowego - Gazeta Wyborcza.

"Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić nie zwracając (niezdrowo -  przyp. autora) na siebie uwagi." - Paulo Coelho Krótkie hasło - "Odkrywamy się" - tak do coming out'u zachęcają Yga Kostrzewa i inni organizatorzy akcji mającej na celu pomóc "wyjść z szafy" osobom ze środowiska LGTB. Dodatkowo do współpracy w projekcie włączył się gigant polskiego rynku prasowego - Gazeta Wyborcza. Nie pozostaje nam, homoseksualistom, wiec nic innego jak otęczowieć ze szczęścia i pogratulować organizatorom inicjatywy. Szczególnie, że są to jedne z niewielu tak nagłośnionych medialnie działań,  mających na celu propagowanie tolerancji, które wybrały "trzecią drogę" - drogę racjonalną, wyważoną i co najważniejsze smaczną. Dlatego akcja "Odkrywamy się" tak bardzo odcina się...   ( Pozostało znaków: 3602 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186729   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku