logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
7

Wybory 2007 - Twój głos się liczy

Jak wziąć udział w wyborach poza miejscem zameldowania

Dodano: 29.09.2007, Aktualizacja: 29.09.2007

Dlaczego nie brałeś udziału w ostatnich wyborach? Bo nie wiedziałem jak... Osoby, które na stałe przebywają w miejscu zameldowania oddanie głosu to raczej prosta sprawa. Sytuacja się zmienia, gdy zechcemy oddać głos poza miejscem zameldowania. Wielu gejów przeprowadza się do dużych miast, bo tam studiują, czy też pracują. Gdy nadchodzą wybory, nie głosują bo z takich lub innych względów nie mogą udać się w dniu wyborów w swoje rodzinne strony. Ordynacja wyborcza, umożliwia jednak oddanie głosu przez wyborcę w wyborach do Sejmu i Senatu poza swoim miejscem zameldowania.

Dlaczego nie brałeś udziału w ostatnich wyborach? Bo nie wiedziałem jak... Osoby, które na stałe przebywają w miejscu zameldowania oddanie głosu to raczej prosta sprawa. Sytuacja się zmienia, gdy zechcemy oddać głos poza miejscem zameldowania. Wielu gejów przeprowadza się do dużych miast, bo tam studiują, czy też pracują. Gdy nadchodzą wybory, nie głosują bo z takich lub innych względów nie mogą udać się w dniu wyborów w swoje rodzinne strony. Ordynacja wyborcza, umożliwia jednak oddanie głosu przez wyborcę w wyborach do Sejmu i Senatu poza swoim miejscem zameldowania. Pierwsza metodą jest tzw. "karteczka" potwierdzająca prawo do głosowania i jest to metoda dość znana. Nalezy jechać do swojego miejsca zamieszkania, udać się do urzędu gminy (miasta/dzieln...   ( Pozostało znaków: 3232 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186651   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku