logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
1
11

I PO wyborach

Komentarz redakcyjny

Dodano: 27.10.2007, Aktualizacja: 27.10.2007

I jak nastroje po wyborach? - pytany jestem kilka razy dziennie przez znajomych i przyjaciół. I sam wszystkich naokoło pytam o to samo. Odpowiadam: - Nieźle. Mogłoby być lepiej, ale nie jest źle. Zresztą - czego więcej można się było spodziewać Platforma Obywatelska wysoko wygrała z PiSem, Jarosław Kaczyński został odsunięty od władzy razem ze swoją gwardią homofobicznych hunwejbinów...

- Janusz Marchwiński - - I jak nastroje po wyborach? - pytany jestem kilka razy dziennie przez znajomych i przyjaciół. I sam wszystkich naokoło pytam o to samo. Odpowiadam: - Nieźle. Mogłoby być lepiej, ale nie jest źle. Zresztą - czego więcej można się było spodziewać? Platforma Obywatelska wysoko wygrała z PiSem, Jarosław Kaczyński został odsunięty od władzy razem ze swoją gwardią homofobicznych hunwejbinów. Roman Giertych i cała katolicko-radiomaryjna sfora znikła wessana w otchłań politycznej kanalizacji. Lepper z kumplami pewnie niebawem powędruje za kratki, gdzie zresztą od dawna było ich miejsce. Sama radocha. I co dalej? Niewiele. Za rządów Platformy nie doczekamy się najpewniej przełomu w traktowaniu przez władze (i społeczeństwo pewnie też) osób homoseksualnych. Nie będzie ustawy o partnerstwie, dającej parom gej i les możliwość ...   ( Pozostało znaków: 3603 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186659   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku