logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
6

Prawie jak w Europie

Parada Równości 2007

Dodano: 21.05.2007, Aktualizacja: 21.05.2007

Parada Równości nie będzie już nigdy taka jaka była dotąd. Mnie osobiście bardzo to cieszy. Nie było już klimatu zbuntowanego podziemia oraz skrajnej kontrowersyjności. Zdecydował o tym Trybunał Konstytucyjny, Naczelny Sąd Administracyjny oraz Europejski Trybunał Praw Człowieka. Wszystkie te instytucje orzekły, że demonstracji środowisk LGBT nie można zakazać nawet w Polsce braci Kaczyńskich...

Parada Równości nie będzie już nigdy taka jaka była dotąd. Mnie osobiście bardzo to cieszy. Nie było już klimatu zbuntowanego podziemia oraz skrajnej kontrowersyjności. Zdecydował o tym Trybunał Konstytucyjny, Naczelny Sąd Administracyjny oraz Europejski Trybunał Praw Człowieka. Wszystkie te instytucje orzekły, że demonstracji środowisk LGBT nie można zakazać nawet w Polsce braci Kaczyńskich. Dyskusja o Paradzie spadła więc w tym roku do drugiej ligi i głos zabierali już wyłącznie politycy, którzy najchętniej dyskutują o możliwościach prawnej regulacji sposobu ubierania się kobiet oraz o zakazie dystrybucji pornografii. Robi się normalnie. Fundacja Równości odniosła ogromny sukces, kładąc polityczną homofobię w każdej instancji na łopatki. Efekt pracy Tomka Bąc...   ( Pozostało znaków: 3277 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186622   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Prawie jak w Europie fot. www.jarekch.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku