logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
153
5
33

Międzynarodowa Partia Pedalskiego Oporu

Siła porozumienia

Dodano: 20.08.2013, Aktualizacja: 20.08.2013

Młodzież nasza gejowska jest nieśmiertelna i najpewniej napiła się ze źródła młodości, bo się nie starzeje i nie umiera tylko hasa w Coconie a zimą ciska śnieżkami w Parku Bednarskiego. Inteligentna jest okrutnie, bo języki zna, jak translator Google nieomal i z Wikipedii korzystać potrafi, przez co więcej neuronków może wykorzystać na magazynowanie utworów nieśmiertelnej/nieśmiertelnego Ludwiga Van Lady Gaga.

- Edward Pasewicz - Cała ta nasza młodzież gejowska jest fit i friendly, je koszerną wegańska strawę i z winyli słucha kwartetów Filipa Glassa i oczywiście jest absolutnie wyjątkowa i nikt tych naszych wątłych tęczynek pojąć nie potrafi i bólu egzystencjalnego nie pojmie, bo przecież staruchy tracą mózgi po przekroczeniu czterdziestki. To wszystko co młodzież sobie myśli jest słuszne i zbawienne. Wszystkich gejów brzydkich, starych, leciwych, powinno się odosobnić i rozstrzelać, a na scenie powinni pozostać tylko promiennie uśmiechnięci dwudziestolatkowie. Taka prawda. Takie ci poglądy wyznaje część naszej młodzieży i nawet jeśli nie głoszą tego jawnie, bo przecież sępiąc drinki od starszych panów niezręcznym jest głośno mówić o dole z wapnem i strzale w potylicę. Ale gdy już można się ukryć pod anonimowym nickiem, dajmy na to na Kumpello czy innej czaterii, to wtedy poglądy, sentencje i inne miłe słówka lecą z szybkością luxtorpedy relacji Krakó...   ( Pozostało znaków: 4124 )
Edward Pasewicz Autor: Edward Pasewicz Pisarz, kompozytor, szef Sceny_21 Teatru Nowego, dramatopisarz Wydał: "Dolna Wilda", "Wiersze dla Róży Filipowicz", "Th", "Henry Berryman Pięśni", "Drobne, Drobne", "Pałacyk Bertolta Brechta", "Śmierć w Darkroomie". W przygotowaniu: "Pulverkopf" (powieść). Jego dramaty można oglądać na Scenie 21 w Krakowie: "Lamentacje Londyńskie", "Piękny Chłopiec", "Trzej Bracia" i "Cień". Jest także stałym felietonistą pism "Chimera" i "Czas Kultury" (w którym publikuje w odcinkach satyryczną powieść pt.: "Pamflet na wszystkich ludzi")


Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 194015   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Międzynarodowa Partia Pedalskiego Oporu Fot. za: queer.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku