logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
173
1
41

Babę zesłał Bóg: Kiedy kobieta woli kobietę

Mąż, dzieci i inne lekarstwa...

Dodano: 09.07.2010, Aktualizacja: 09.07.2010

Tłumaczeń na homoseksualizm jest wiele, jednym z nich jest zły wpływ mediów. Spotkałam się z przypadkami, gdzie rodzice uważali, iż przyczyną homoseksualizmu ich dzieci jest zepsucie jakie prezentuje prasa i telewizja.

Oglądał ktoś film „But I'm a Cheerleader” Jamie Babbit’a z 1999 roku? Nie chodzi jednak o to czy film się podobał, bo pod względem poziomu kinowego pozostawia on raczej wiele do życzenia. W filmie obok przesadnego przerysowania postaci „pacjentów” ośmieszone zostaje również dążenie do wyleczenia z homoseksualizmu. My mamy swoją słynną już lubelską „Odwagę”, która ma ponoć leczyć z homoseksualizmu - owocem jej pracy może być przykład związku dwójki moich znajomych, którzy właśnie tam się poznali i są ze sobą od 4 lat. Pozostaje więc podziękować, dobra robota. Nie trzeba jednak wybierać się do Lublina aby przejść próby leczenia ze swojej orientacji. Sądzę, że każdy, oczywiście mam tu na myśli osoby, które dokonały przynajmniej częściowego coming outu, spotkały się z opiniami: „Znajdziesz porządnego faceta to ci się bab odechce”. Jeżeli już pojawia się porządny Jan, a mimo to Marysi wcale nie ciągnie w jego stronę, pojawia się z kolei opinia „Bo on nie jest odpowiedni, zraziłaś się tym i coś ci się ubzdurało, poczekaj na innego”. W taki sposób nasza Marysia czeka kolejno na Rysia i Zdzisia co chwile zerkając w stronę Bożenki… Ta niedobra telewizja Tłumaczeń na homoseksualizm jest wiele, jednym z nich jest zły wpływ mediów. Spotkałam się z przypadkami, gdzie rodzice uważali, iż przyczyną homoseksualizmu ich dzieci jest zepsucie jakie prezentuje prasa i telewizja. Na pewno nic by się nie stało gdyby odciąć w domu kablówkę i wy...   ( Pozostało znaków: 6257 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186904   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Kiedy kobieta woli kobietę (c) dreamstime
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku