logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
5
5
76

Egzorcysta z Opola

W 3 godziny zmienisz orientację

Dodano: 29.04.2009, Aktualizacja: 29.04.2009

Pan Stanisław twierdzi, że tworzenie programu dla podświadomego umysłu jest pierwszym krokiem na drodze do lesbijskiego katharsis. Dzięki niemu będzie wiadomo jak "przetransformować mój podświadomy umysł w stosunku do mojego problemu" (wypowiedź autentyczna). Gdy proszę o wyjaśnienie, uzdrowiciel atakuje kolejną "medyczną" formułką: indukcja hipnotyczna...

- Magda Korona - "HIPNOZA. Pozbawiam lesbijstwa, homoseksualizmu, pedofilii. Stanisław K., Opole". Ogłoszenie tej treści można znaleźć nie w pożółkłych archiwach zapomnianego katolickiego periodyku "Ulecz-mnie-sam", lecz.. na dworcu kolejowym w Opolu. Reklama opolskiego "uzdrowiciela" straszy pasażerów w głównym przejściu na perony, oferując niemal nieograniczone usługi w zakresie "medycyny alternatywnej". Dworcowa prezentacja możliwości pana K. obejmuje także poza seksualne problemy. Uzdrowiciel nie pogardzi pacjentem z nadwagą, nałogami, depresją, nerwicą, niepowodzeniami życiowymi, a nawet chorobami nowotworowymi. Całości dopełnia popularna maskotka wszelkiej maści cudotwórców - jowialne oblicze papieża, z adnotacją "Przy wsparciu PAPIEŻA jego zgody". Po co komu szpital! Niedowierzając, postanowiłam skontaktować się z panem Stanisławem i "na własne uszy" potwierdzić rewelacje znalezione na opolskim dworcu. Schowajcie na bok uprzedzenia - reklama naprawdę nie kłamie. Miły głos po drugiej stronie słuchawki gorliwie potwierdził, iż umie...   ( Pozostało znaków: 4428 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186785   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Egzorcysta z Opola Baner reklamowy na dworcu PKP w Opolu.
Zdjęcie nadesłane przez naszego czytelnika.
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku