logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
2
102

Bloginie i Blogowie: Wojtek Szot (1)

Darkroom zrehabilitowany

Dodano: 17.02.2009, Aktualizacja: 17.02.2009

Czasem zdarza mi się wyjśc do klubu, zwłaszcza podczas występów gościnnych. Za występy gościnne rozumiem tu wizyty w innych miastach, gdzie też są kluby, oczywiście gejowskie. Nie gay-friendly, a ciotowskie! Do innych nie chodzę, nie ma sensu - a nuż natknie się człowiek na jakiegoś przystojnego heteryka...

Czasem zdarza mi się wyjśc do klubu, zwłaszcza podczas występów gościnnych. Za występy gościnne rozumiem tu wizyty w innych miastach, gdzie też są kluby, oczywiście gejowskie. Nie gay-friendly, a ciotowskie! Do innych nie chodzę, nie ma sensu - a nuż natknie się człowiek na jakiegoś przystojnego heteryka, który nie będzie chciał tymczasowo zmienić swojej orientacji. Nie ma sensu tracić czasu i energii. Wracajmy więc do klubu pedalskiego. Odwiedzanie takich miejsc to rozrywka sama w sobie. Już od wejścia człowiek staje się przedmiotem obserwacji. No chyba, że przy wejściu stoi tylko jakiś miśkowaty ochroniarz znudzony przepuszczaniem kolejnych ciotórzyc i lezbiszczy. W tym kontekście najbardziej cieszą mnie wszystkie wizyty w Lodi-Dodi - wystarczy zrobić krok, a już jesteś przed barem, który dookoła szczelnie wypełniają różnej maści penisy... tfu, chciałem napisać mężczyźni, ale czy to czasem nie na jedno wychodzi? Lodi ma swoją specyfikę dzięki stałej klienteli, która dzień w dzień karnie stawia się na drinka. Autor też dość ...   ( Pozostało znaków: 4412 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186766   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku