logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
1
12

Wywiady IS - Jarek Wist

"Taki fajny, a tylko do tych bab nadaje!"

Dodano: 16.07.2008, Aktualizacja: 16.07.2008

Jarek Wist to młody wokalista pochodzący z Inowrocławia. Odkryła go Elżbieta Skrętkowska w programie "Szansa na sukces". Udział i wygrana w tym programie zaowocowały współpracą z największymi polskimi gwiazdami, w tym z Anną Marią Jopek, Mieczysławem Szcześniakiem i zespołem Skaldowie. Dzisiaj Jarek podbija serca publiczności muzyką swingowo-popową.

Jarek Wist to młody wokalista pochodzący z Inowrocławia. Odkryła go Elżbieta Skrętkowska w programie "Szansa na sukces". Udział i wygrana w tym programie zaowocowały współpracą z największymi polskimi gwiazdami, w tym z Anną Marią Jopek, Mieczysławem Szcześniakiem i zespołem Skaldowie. Dzisiaj Jarek podbija serca publiczności muzyką swingowo-popową. Z grupy muzyków, których miał okazję poznać występując na scenie, stworzył skład swojego zespołu. innastrona.pl: Tworzysz muzykę z gatunku swing-pop. Nie jest to jednak jeszcze popularny gatunek muzyczny w Polsce. Czy nie uważasz, że może to utrudnić wybicie się na rynku muzycznym w Polsce? Jarek Wist: Gatunek ten zawsze był popularny w Polsce. Został niestety wyparty przez rozgłośnie radiowe grające i promujące muzykę zagraniczną, trochę łatw...   ( Pozostało znaków: 3407 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186734   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wywiady IS - Jarek Wist Jarek Wist (fot. Kama Rokicka)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku