logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
41
12
10

Różowe lufy i lekkie SM

Rihanna w Łodzi

Dodano: 13.12.2011, Aktualizacja: 13.12.2011

Mimo informacji prasowych, że nie wytrzymuje trwającej od pół roku morderczej trasy koncertowej ”Loud Tour 2011”, Rihanna dała w łódzkiej Atlas Arenie bardzo dobry występ.

Mimo informacji prasowych, że nie wytrzymuje trwającej od pół roku morderczej trasy koncertowej ”Loud Tour 2011”, Rihanna dała w łódzkiej Atlas Arenie bardzo dobry występ. Kilka tygodni wcześniej odwołała kilka koncertów w Szwecji, na chwilę wylądowała nawet w szpitalu. Potem prasa pisała, że choć wróciła do formy fizycznej, to psychicznie jest z nią kiepsko. Wbrew pozorom, życie w trasie koncertowej może być bardzo monotonne – ciągłe podróże, hotele, próby, tłumy fanów…No, i koncerty, koncerty, koncerty. Podobno Rihanna próbowała uatrakcyjnić sobie czas imprezując do białego rana. Podobno ostatnio nie kojarzyła już, w jakim mieście akurat się znajduje – o co w sumie nietrudno, gdy widzi się tylko kulisy, scenę i hotel. Innym razem spóźniła się na występ dwie godziny. Podobno koleżanka Beyonce radziła jej, by tuż po skończeniu trasy (22 grudnia br) wzięła sobie długi urlop, bo inaczej się wypali. Póki co Rihanna idzie jak burza - ledwo rok po "Loud" pod koniec listopada ukazał się na rynku kolejny album wokalistki - "Talk that talk" z singlowym przebojem "We Found Love". Ram pam pam pam! 6 grudnia w Łodzi wszystko poszło gładko i bez zarzutu a młoda gwiazda okazała się profesjonalistką, która, jak na profesjonalistkę przystało, co najmniej 10 razy powtórzyła „Poland, I love you!” Na mocne wejście wybrała hit „The only girl in the world”. Scena z czterema ruchomymi okrągłymi telebimami rozbłysła i rozstąpiła się. Blondwłosa (akurat tym razem) gwiazda – ubrana w niebieską kurteczkę i różowe buty z cytrynowymi obcasami - pojawiła się śpiewając w metalowej kuli. Ku...   ( Pozostało znaków: 6797 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187054   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Różowe lufy i lekkie SM Rihanna, Loud Tour
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku