logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

Wybory samorządowe 2006

Rozmowa z Pawłem Kraczką - kandydatem do Sejmiku Województwa Małopolskiego

Dodano: 08.11.2006, Aktualizacja: 08.11.2006

Paweł Kraczka jest 36-letnim przedsiębiorcą z Krakowa. Swoją działalność polityczną rozpoczął w małopolskich strukturach SLD. Obecnie jest członkiem SDPL, która jego zdaniem daje swoim członkiem większe pole do popisu. Fani sportu kojarzą być może jego nazwisko z judo. Polityk SDPL był w tej dyscyplinie wielokrotnym medalistą mistrzostw polski. W niedzielę będzie się starał o miejsce w Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Paweł Kraczka jest 36-letnim przedsiębiorcą z Krakowa. Swoją działalność polityczną rozpoczął w małopolskich strukturach SLD. Obecnie jest członkiem SDPL, która jego zdaniem daje swoim członkiem większe pole do popisu. Fani sportu kojarzą być może jego nazwisko z judo. Polityk SDPL był w tej dyscyplinie wielokrotnym medalistą mistrzostw polski. W niedzielę będzie się starał o miejsce w Sejmiku Województwa Małopolskiego. Radek Oliwa: Co polityk samorządowy może zrobić dla środowiska LGBT? Paweł Kraczka: Dobrze by było, gdyby Wasze miało swojego reprezentanta w takim gremium, jakim jest Sejmik Województwa Małopolskiego. Na pewno jest potrzeba organizowania akcji edukacyjnych i uświadamiania społeczności. RO: Pytam o konkrety, bo wiele wielu wyborców nie zdaje sobie sprawy, jak wielki wpływ na sytuację gejów i lesbijek w Polsce mają właśnie władze samorządowe. Przecież zakazywanie manifestacji środowisk LGBT miało...   ( Pozostało znaków: 3927 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186569   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wybory samorządowe 2006 Paweł Kraczka
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku