logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
7

Był sobie gej - Islam

Odrzuceni a jednak pożądani

Dodano: 23.10.2006, Aktualizacja: 23.10.2006

Oczywiście że w krajach islamskich istnieje homoseksualizm, mimo że oficjalnie jest to zabronione! Na przykład w Pakistanie, mężczyźni, którzy oficjalnie się kochają, społecznie są wykluczani, lecz prywatnie stają się przedmiotem pożądania...

Oczywiście że w krajach islamskich istnieje homoseksualizm, mimo że oficjalnie jest to zabronione! Na przykład w Pakistanie, mężczyźni, którzy oficjalnie się kochają, społecznie są wykluczani, lecz prywatnie stają się przedmiotem pożądania. Będę tłumaczył wyłącznie dla ciebie, ale ci gnoje nie wejdą mi do auta- powiedział mój tłumacz agresywnie podnosząc ton. - Samochód zaparkuję ulicę dalej, inaczej ludzie jeszcze pomyślą, że się z tymi dewiantami zadaję. Mój tłumacz to klasyczny homofob, i nie jest w swoim homofobicznym przypadku tu w Pakistanie odosobniony. Znajdujemy się w centrum Muzafarabadu, islamskiego miasta w pakistańskiej części Kaszmiru. Idziemy do dwóch homoseksualistów, którzy zadeklarowali, ze nam opowiedzą o sobie, o swoim życiu. Życiu w tym kompletnie muzułmańskim kraju, gdzie mężczyźni lubiący mężczyzn dla większości jego obywateli są synonimem najgorszego i praktycznie jedynego zła. Dlatego większość gejów ukrywa swoje seksualne skłonności przed współobywatelami. Tańczyć aby przeżyć Inaczej jest z Remą und Pile, dwoma pakistańskimi chłopakami, którzy oficjalnie przyznają się do swych skłonności. To naprawdę rzadkość w tym kraju. Przeważnie mężczy...   ( Pozostało znaków: 5099 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186564   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Był sobie gej - Islam Ilustracja: Izanagi
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku