logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
4

Najbardziej odlotowa parada roku

"Hamburger Abendblatt" o CSD w hanzeatyckiej metropolii

Dodano: 07.08.2006, Aktualizacja: 07.08.2006

40 000 uczestników w niedzielny wieczór paradowało w centrum miasta. Geje, lesbijki, bi- oraz transseksualiści demonstrowali w obronie swych praw na ulicach Hamburga. Wielu uczestników, którzy demonstrowali w obronie praw gejów, lesbijek bi- i transseksualistów, zaprezentowało się w najbardziej odlotowych kreacjach...

Christopher Street Day: 40 000 uczestników w niedzielny wieczór paradowało w centrum miasta. Geje, lesbijki, bi- oraz transseksualiści demonstrowali w obronie swych praw na ulicach Hamburga- a równocześnie bawili się na najbardziej szalonej imprezie roku. To była najbardziej kolorowa manifestacja roku: 40 000 uczestników przedefilowało podczas 26 parady Christopher- Street- Day w to niedzielne popołudnie przez centrum miasta. Wielu uczestników, którzy demonstrowali w obronie praw gejów, lesbijek bi- i transseksualistów, zaprezentowało się w najbardziej odlotowych kreacjach. Mężczyźni w perukach, makijaże, sukniach balowych z talią jak u osy. Albo w kolorowych kostiumach karnawałowych. Lub tez (prawie) zupełnie bez ciuszków. Rytmy muzyki rozbrzmiewały z 16 biorących w przemarszu platform i wprawiały szyby w oknach w ciągłą wibrację. Jak na polityczną demonstracj...   ( Pozostało znaków: 3647 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186547   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Najbardziej odlotowa parada roku "Ciota? To bez znaczenia!"
Plakat reklamujący CSD w Hamburgu
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku