logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
81
1
8

Anderson Cooper i Ellen o "homoseksualnej agendzie"

Gwiazdy odpowiadają homofobom

Dodano: 21.01.2015, Aktualizacja: 21.01.2015

Amerykański pastor o znajomo brzmiącym dla nas nazwisku Larry Tomczak oznajmił za pomocą chrześcijańskiej prasy, że "Hollywood zamienia dzieci w gejów i lesbijki". Pastor oskarżył m.in. ujawnionego dziennikarza CNN, Andersona Coopera o "zmuszanie młodzieży do niemoralnego, nienaturalnego i zawstydzającego stylu życia". "Nigdy nie byłem na żadnym sekretnym spotkaniu, podczas którego geje i lesbijki knują swoje plany, ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że catering musi być fantastyczny" - odpowiedział dziennikarz na antenie. Oberwało się też Ellen, która w swoim stylu także odniosła się do artykułu Tomczaka.

Anderson Cooper jest znanym w USA dziennikarzem i korespondentem stacji CNN. W 2012 roku, w liście do blogera Andrew Sullivana, napisał: "Jestem gejem, zawsze nim byłem i zawsze będę, czuje się ze sobą świetnie, jestem szczęśliwy i dumny".

"Larry Tomczak otworzył mi oczy. Nie wiem jak wygląda gejowski styl życia, tak samo jak nie wiem jak wygląda heteroseksualny styl życia. Geje i lesbijki, których ja znam, jak i ludzie heteroseksualni, których znam, mają różne życia, znam gejów i lesbijki wśród lekarzy, policjantów, polityków, a kilka osób to nawet dziennikarze telewizyjni, wierzcie lub nie! Wszyscy chcą jednak żyć swoim życiem, mieć te same prawa i obowiązki jak cała reszta" - powiedział Cooper na antenie, odpowiadając Tomczakowi.

Inną wymienioną przez pastora osobą była Ellen DeGeneres. Tomczak zasugerował, że Ellen próbuje przeciągać młode dziewczyny na "lesbianizm" poprzez m.in. zapraszanie do swojego programu atrakcyjnych dla tej grupy gości, jak np. Taylor Swift. "Moim sekretnym planem jest to, że próbuję wpłynąć na ludzi, by byli bardziej dla siebie mili i oddani. Świecie, młodzi, posłuchajcie mego głosu: bądźcie sobą i żyjcie w zgodzie ze sobą - to jest najważniejsze. Drugą najważniejszą rzeczą jest to, żebyście nosili bieliznę Ellen i tylko bieliznę Ellen. A teraz tańczmy!" - żartowała w swoim stylu Ellen.



(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (8)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
nut (?) 17.04.2016 10:48
Tomczak - kolejny koryfeusz intelektu :D To zdecydowanie degeneruje mój patriotyzm Boże dziwię się, że tolerujesz taką armię głupców! :) Bo chyba na każdej szerokości geograficznej globu i w każdej kulturze nie ma chwytliwszego hasła niż "Bóg" Zwykle osiąga ono apogeum negatywnego rozgłosu na ustach różnej maści matołów
aakunen (32) Newport (sometimes Koszalin) 24.01.2015 0:32
Mówi się, że Ameryka, to kraj wielkich możliwości.

Artyści, naukowcy, pisarze, ludzie wielkich idei i pomysłów mają lub znaleźli tam swój dom, ale pomimo tej masy światłych umysłów, znajduje tam swój dom (chyba) ponadprzeciętna armia idiotów.

Niestety, wolny duch, daje też szansę głupocie i ignorancji. Coś za coś.
AgaKae (22) Warszawa/ Trójmiasto 23.01.2015 2:30
Nawet jeśli to byłby prawdziwy plan Ellen, aby przeciągnąć na "lesbijanizm" za pomocą takich gwiazd jak Taylor Swift to przyznam.. świetnie by jej to wychodziło :)
Kezam (?) 22.01.2015 7:26
XXI wiek, a u niektórych ludzi nadal braki w umyśle.
calaja (?) 22.01.2015 1:13
w hollywood moze maja czarodziejska rozdzke i zamieniaja mlodziez w gejow i lesbijki,w polsce o takowej nie slyszalam,moze tak daleko na wschodzie geje i lesbijki znajduje sie w kapuscie.Niech mohery sie dowiedza,to pospolite ruszenie na kapusciane pola zapewnione!Ale co z bigosem....?
Michał (?) 21.01.2015 22:27
Kindey:
Troszeczkę mi nie pasuje tłumaczenie, ale przekaz jest prosty!
Co do tego pastora to no cóż, są ludzie i są parapety. :))


Coś dziwić Pastorowi który ma korzenie Polskie i pochodzi z konserwatywnej katolickiej rodziny. U nas takie myślenie ma wiele osób.
mniszek (27) Siemianowice Śl./Katowice 21.01.2015 16:19
Lesbianki wszystkich krajów łączcie się! :D
Kindey (19) okolice Jeleniej Góry 21.01.2015 13:55
Troszeczkę mi nie pasuje tłumaczenie, ale przekaz jest prosty!
Co do tego pastora to no cóż, są ludzie i są parapety. :))

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Anderson Cooper i Ellen o "homoseksualnej agendzie" Anderson Cooper (ANDERS KRUSBERG / PEABODY AWARDS / CC BY 2.0 / flickr.com/photos/peabodyawards)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku