logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
12
0
0

Finaliści "You Can Dance" w interaktywnym spektaklu

"Sex & Authority" w Warszawie!

Dodano: 25.04.2017, Aktualizacja: 25.04.2017

Tajemniczy Dom Komnat to pierwszy takiego rodzaju projekt w Polsce, który łączy w sobie interaktywną rozrywkę ze sztuką tańca oraz grą aktorską. W trakcie show widzowie stają się aktywnymi uczestnikami wydarzenia, przecierając własne szlaki, próbując rozwikłać farsę, w jaką uwikłani są artyści. Ubrani w maski, przestrzegając zakazu rozmów mogą zwiedzać szereg pomieszczeń, w których równolegle odgrywane są sceny, a ważne komunikaty prezentowane są przez artystów mową ciała i muzyką. Za spektaklem stoją tancerze programu "You Can Dance – po prostu tańcz" z projektu Art Movement. 5 i 6 maja Dom Komnat zawita do Warszawy!

Tajemniczy Dom Komnat w Warszawie będzie można zobaczyć tylko cztery razy. Kogo zobaczymy w spektaklu? Jakuba Jóźwiaka, Natalię Madejczyk, Adriannę Kawecką, Pawła Kułagę i Zytę Bujacz-Dziel. Całość uzupełnia elektryzująca, wciągająca muzyka, grana przez topowego warszawskiego DJ-a, Yuriy’a Kalynycha. Twórcą i reżyserem spektaklu jest Marcin Mroziński, finalista III edycji "You Can Dance – po prostu tańcz", który o spektaklu mówi: Tajemniczy Dom Komnat to wyjątkowe i magiczne miejsce. „Sex and Authority” to pierwsze takie interaktywne show w Polsce. Tutaj uczestnik indywidualnie podejmuje decyzje, czy chce być tylko obserwatorem, czy może chce się włączyć w prezentowaną historię w sposób bardziej czynny, natomiast nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie ma miejsc siedzących, każdy ma możliwość podróżowania po komnatach i odkrywania tajemnic, a to co zobaczy uzależnione jest od indywidualnych decyzji. Zatarta jest granica pomiędzy sceną, a widzem. Cała przestrzeń Tajemniczego Domu Komnat, jest obszarem przeznaczonym zarówno dla artystów jak i dla widzów. Można wszędzie wejść, wszystkiego dotknąć. Uczestnik ma do rozwiązania zagadkę, farsę w jaką uwikłani są artyści. Pikanterii i grozy dodaje fakt, że na wejściu każdy uczestnik dostaje maskę, by w indywidualny sposób przeżywać to, czego tam doświadcza. Wytwarza się niepowtarzalna atmosfera, którą ciężko opisać słowami, to trzeba przeżyć. Czy zdarza się, że ktoś z widzów przekracza granice? Ciężko mówić o przekraczaniu granic przez widzów, bo doprowadziliśmy do takiej sytuacji, że dopóki wszyscy są bezpi...   ( Pozostało znaków: 6728 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199400   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku