logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
145
2
8

Subiektywnie: najpopularniejsze kampanie i reklamy LGBT

Internetowe hity 2014

Dodano: 13.02.2015, Aktualizacja: 17.02.2015

Rok 2014 obfitował w wiele ciekawych kampanii, klipów i reklam. Temat praw ludzi LGBT i walka z dyskryminacją opanowały pierwsze strony gazet z całego świata.

Budowanie świadomości i atmosfery akceptacji nie jest zadaniem prostym. Wiele firm i organizacji podjęło się jednak tego zadania i wypuściło niezapomniane, piękne, często zabawne filmy, które momentalnie zebrały miliony odsłon i zdobyły popularność na wszystkich portalach społecznościowych. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku najważniejszych - medialnych i internetowych klipów, które w zeszłym roku zmieniły sposób w jaki świat patrzy na LGBTQ. 10. Ranking otwiera słynna akcja Burger Kinga "Najbliżsi Obcy", którą mieliśmy okazję widzieć także w TVP - co Waszym zdaniem było jednym z ważniejszych wydarzeń LGBT w Polsce w 2014. 2. Pierwsza kampania w obronie sytuacji osób homoseksualnych w Indiach, przygotowana w ramach kampanii ONZ. W filmie wystąpiła bollywoodzka gwiazda i miss, Celina Jaitly, dzięki czemu cała inicjatywa odbiła się szerokim echem. 1. Słynna kampania „Gejowskie saneczkarstwo”, stanowiąca odpowiedź na homofobiczne prawo obowiązujące w Rosji, wypuszczona w kontekście zeszłorocznych zimowy...   ( Pozostało znaków: 4402 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 195569   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku