logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
70
2
11

Miłość na parkiecie

"Pięć tańców" od piątku w kinach!

Dodano: 08.11.2013, Aktualizacja: 08.11.2013

Na wstępie muszę się do czegoś przyznać: nie znam się na tańcu, zwłaszcza współczesnym, nie do końca też rozumiem emocje na parkiecie, ale film "Pięć tańców" oglądało się mi świetnie. A trzeba podkreślić, że tańca jest w nim dużo. Film od piątku w kinach.

Chip (śliczny Ryan Steele) jest utalentowanym, młodym tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium w szkole baletowej. Dostrzegł go Anthony – doświadczony tancerz, który zaprasza Chipa do swojego zespołu, przygotowującego się do ważnego występu. Zaczyna się codzienna ciężka praca i przygotowania do nowej, trudnej choreografii. W zespole Chip poznaje Theo, na początku między tancerzami nawiązuje się rywalizacja, z czasem nieśmiała namiętność. Niestety, jak to bywa w życiu, chłopak ma coraz większe problemy z utrzymaniem się w Nowym Jorku, nie może liczyć na pomoc rodziców. Matka coraz bardziej naciska, by Chip wrócił do domu. Brzmi banalnie? Fabuła jest tylko pretekstem, by z...   ( Pozostało znaków: 3000 )
Magda Dropek Autor: Magda Dropek Redaktorka portalu Queer.pl, członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl Współtwórczyni krakowskiego cyklu spotkań dyskusyjnych Klub Queer.pl, od 2012 roku zaangażowana w organizację festiwalu Queerowy Maj i krakowskiego Marszu Równości. Interesuje się kwestiami związanymi z feminizmem i teorią queer

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 194252   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Miłość na parkiecie Fot. mat. pras.
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku