logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
207
0
16

Emigrant z miłości

"Budujcie swój związek"

Dodano: 16.07.2010, Aktualizacja: 16.07.2010

Poznałem Franka 9 lat temu w USA. Zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Zamieszkaliśmy razem w Stanach, a potem przenieśliśmy się do Polski. Frankowi spodobało się w Krakowie, spełniał się zawodowo jako nauczyciel angielskiego. Dzięki pedagogicznym predyspozycjom i dobremu akcentowi jego lekcje były popularne. W końcu jednak wyczerpały się prawne możliwości przedłużania pobytu obywatela USA w Polsce. Zawarcie przez nas związku partnerskiego załatwiłoby problem, ale polskie prawo nadal takich związków nie respektuje. A my chcieliśmy dalej być razem! W ten sposób zostaliśmy zmuszeni do wyjazdu - wybraliśmy Szkocję.

5 czerwca 2010 r. w Edynburgu zawarłem z moim chłopakiem Frankiem Roppo związek partnerski Poznałem Franka 9 lat temu w USA. Zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Zamieszkaliśmy razem w Stanach, a potem przenieśliśmy się do Polski. Frankowi spodobało się w Krakowie, spełniał się zawodowo jako nauczyciel angielskiego. Dzięki pedagogicznym predyspozycjom i dobremu akcentowi jego lekcje były popularne. W końcu jednak wyczerpały się prawne możliwości przedłużania pobytu obywatela USA w Polsce. Zawarcie przez nas związku partnerskiego załatwiłoby problem, ale polskie prawo nadal takich związków nie respektuje. A my chcieliśmy dalej być razem! W ten sposób zostaliśmy zmuszeni do wyjazdu - wybraliśmy Szkocję. Będąc obywatelem Unii Europejski...   ( Pozostało znaków: 3151 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186906   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Emigrant z miłości Frank Roppo i Robert Motyka (z prawej) chwilę po ślubie (fot. Jakub Iwanicki)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku