logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
54
13
27

Czy Pentagon wyprodukował HIV?

Zaplanowana zaraza, czyli AIDS a teorie spiskowe

Dodano: 18.12.2009, Aktualizacja: 18.12.2009

Utajnione przez wiele lat protokoły Kongresu Amerykańskiego potwierdzają, że 9 czerwca 1969 dr McArthur, zastępca szefa Wydziału Badań Naukowych amerykańskiego ministerstwa obrony złożył wniosek o przyznanie 10 milionów dolarów dotacji specjalnej. Z pomocą tych funduszy prowadzone miały być badana nad powstaniem nowego wirusa, który byłby w stanie zrujnować aparat immunologiczny osoby zainfekowanej...

- Janusz Boguszewicz - W trakcie pobytu w Austrii wpadła mi w ręce niepozorna książeczka o jakże intrygującym tytule "Die geplanten Seuchen" czyli po polsku "Zaplanowane Zarazy". Podtytuł: AIDS, SARS a wojskowe badania genetyczne. Autorem tej niezwykle ciekawej pracy jest Wolfgang Eggert (1962) absolwent Freie Universität Berlin oraz Universität München, na których studiował historię, politologię oraz dziennikarstwo. Eggert pracował w również w telewizji SAT1 oraz Vox, a do dziś jest niezależnym producentem telewizyjnym w Monachium. Jest również autorem sześciu książek głównie o tematyce historycznej. W centrum jego zainteresowań są zagadnienia związane ze strukturami operacyjnymi tajnych służb oraz sieci tajnych organizacji fundamentalistycznych, pochodzenia nie tylko islamskiego. We wspomnianej książeczce Eggert próbuje ukazać związki między zaciągniętym w 1969 roku przez amerykańskie ministerstwo obrony kredytem w wysokości 10 milionów dolarów, cyklem testów próbujących skuteczność nowej szczepionki przeciw żółtaczce zakaźnej przeprowadzonych na homoseksualistach oraz pierwszymi przypadkami zakażeń wirusem HIV stwierdzonymi w Stanach Zjednoczonych. Utajnione przez wiele lat protokoły Kongresu Amerykańskiego potwierdzają, że 9 czerwca 1969 dr McArthur, zastępca szefa Wydziału Badań Naukowych amerykańskiego ministerstwa obrony złożył wniosek o przyznanie 10 milionów dolarów dotacji specjalnej. Z pomocą tych funduszy prowadzone miały być badana nad powstaniem nowego wirusa, który byłby w stanie zrujnować aparat immunologiczny osoby zainfekowanej, przy czym byłby taki wirus szczególnie odporny na wszelkie środki terapeutyczne oraz mechanizmy obronne zainfekowanego organizmu. Zdaniem McArthura, gdyby Stany Zjednoczone byłyby w posiadaniu takiego wirusa, dałoby to Ameryce i całemu Blokowi Zachodniemu absolutną dominację na polu militarnym. Dotacja została przyznana, zatem wkrótce potem rozpoczęto prace opatrzone klauzurą: ściśle tajne. Najzdolniejsi oraz najwybitniejsi uczeni, wśród których byli także późniejsi "odkrywcy" wirusa HIV, pracowali nad tym projektem, który zakończyć się miał około roku 1979. Dokładnie po upływie dziesięciu lat, gdy wszystkie genetyczne komponenty, niezbędne do powstania wirusa były już były już dostępne, zarejestrowano pierwsze przypadki infekcji HIV w USA. W 3 charakterystycznych punktach. Na Manhattanie, w Los Angeles oraz w San Francisco. Głównych skupiskach gejów w Ameryce. Właśnie tam, gdzie całkiem niedawno rząd Stanów Zjednoczonych przeprowadzał na grupach homoseksualistów testy nowej szczepionki przeciw zakażeniu żółtaczką. Kierownikiem sekcji przeprowadzającej ten eksperyment na grupie homoseksualnych ochotników, był członek apok...   ( Pozostało znaków: 11383 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186843   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Czy Pentagon wyprodukował HIV? Okładka książki
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku