logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
26
6
51

U-Rodziny IS

Nasz wielki wieczór w Coconie

Dodano: 04.10.2009, Aktualizacja: 04.10.2009

2 października w krakowskim klubie Cocon, zgodnie z zapowiedzią, odbyły się oficjalne obchody trzynastych urodzin portalu innastrona.pl. Przyznać trzeba, że goście wzięli sobie do serca apel, by przybyć dokładnie na 21.00. Jednak nawet ci najpunktualniejsi wylądowali w długaśnej kolejce, która wiła się pod drzwiami wejściowymi jeszcze około dziesiątej, kiedy to w środku brakowało już miejsc.

- Marcin Pietras - 2 października w krakowskim klubie Cocon, zgodnie z zapowiedzią, odbyły się oficjalne obchody trzynastych urodzin portalu innastrona.pl. Przyznać trzeba, że goście wzięli sobie do serca apel, by przybyć dokładnie na 21.00. Jednak nawet ci najpunktualniejsi wylądowali w długaśnej kolejce, która wiła się pod drzwiami wejściowymi jeszcze około dziesiątej, kiedy to w środku brakowało już miejsc. Program imprezy faktycznie okazał się napięty. Już na początku pozytywne zaskoczenie. Narastającą w lawinowym tempie publikę dużej sali niezwykle sprawnie rozkręciła Julka Rewizor, młoda artystka przy fortepianie, z gatunku tych pozytywnie nakręconych, jakie lubimy najbardziej. Z zaskakującym, bluesowo-jazzowym żarem zaprezentowała zestaw coverów znanych utworów, oraz własne propozycje. Wyrazisty głos i energia płynęły ze sceny, ...   ( Pozostało znaków: 3589 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186820   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
U-Rodziny IS Julka Rewizor
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku