5 października odbyły się w Krakowie 16 urodziny portalu Innastrona.pl a także -
pierwsza odsłona portalu Queer.pl, którego oficjalna wirtualna premiera już niedługo. Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny, czyli duet
Rebeka, zagrali w Coconie wspaniały koncert, wcześniej - w wypchanym po brzegi
sibro - poznawaliśmy się w "realu".
Po 21.00 zebraliśmy się w sibro na Węgłowej 4, które przeżyło prawdziwe oblężenie. Nie zabrakło szampana, którym osobiście częstował wydawca Innej Strony - Radek Oliwa.

Obowiązkowy szampan w sibro (Fot. art. zet)
Koło 23.00 przenieśliśmy się do Coconu na Gazową 21, gdzie
Jej Perfekcyjność, w tęczowej sukni, zaprezentowała gościom klubu wygląd i funkcje nowej odsłony IS - czyli
portalu Queer.pl. 
Jej Perfekcyjność i Queer.pl (Fot. R. Oliwa)
Potem na scenie pojawił się duet
Rebeka, czyli Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny. "Zjawiskowy", "piękny", "niesamowity" - takie opinie słyszeliśmy po występie artystów. Duet rozbujał publiczność ponad godzinnym koncertem (z obowiązkowymi bisami).

Bartosz Szczęsny (Fot. R. Oliwa)

Iwona Skwarek (Fot. R. Oliwa)
Dziękujemy wszystkim za życzenia, za przybycie tłumnie i do sibro i na koncert, za zabawę do rana, a warszawskiej delegacji Kampanii Przeciw Homofobii dziękujemy za prezent! :)Do zobaczenia za rok!
chyba są fajniejsze nazwy
YOUFORME