logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
0

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Bezruch ruchu LGBT

Dodano: 08.06.2009, Aktualizacja: 08.06.2009

Mało, bardzo mało Polaków uczestniczyło w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na palcach jednej ręki mogę wymienić tych spośród moich znajomych - młodych i starych - którzy pofatygowali się w niedzielę do lokalu wyborczego. Nie skorzystali z wyborczego przywileju częściowo z lenistwa, częściowo z braku jakiegokolwiek zainteresowania sprawami publicznymi i wiedzy o nich, częściowo z wygodnictwa...

- Janusz Marchwiński - Mało, bardzo mało Polaków uczestniczyło w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na palcach jednej ręki mogę wymienić tych spośród moich znajomych - młodych i starych - którzy pofatygowali się w niedzielę do lokalu wyborczego. Nie skorzystali z wyborczego przywileju częściowo z lenistwa, częściowo z braku jakiegokolwiek zainteresowania sprawami publicznymi i wiedzy o nich, częściowo z wygodnictwa (bo mieszkając jako studenci z dala od miejsca zameldowania, nie zadbali o odpowiednie upoważnienia). Trudno - żyjemy w takim kraju w jakim żyjemy, a jakim żyjemy to dobrze wiemy. Są i dobre wieści. Pierwsza to taka, że do PE dostała się prof. Joa...   ( Pozostało znaków: 2822 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186795   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku