logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
1
19

Jak uwolnić się od złego ducha

Konferencja na temat "leczenia" homoseksualizmu

Dodano: 07.05.2009, Aktualizacja: 07.05.2009

Z Gazety Wyborczej (5 maja 2009) dowiedzieliśmy się o konferencji organizowanej rzekomo przez studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, zatytułowanej "Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia". Gwiazdą imprezy miał być nawiedzony amerykański psycholog, Paul Cameron (ma tournee po Polsce), wykluczony z American Psychological Association za fałszowanie wyników badań socjologicznych, twierdzenie że homoseksualizm jest kryminogenną i perwersyjną skłonności...

- Janusz Marchwiński - Z Gazety Wyborczej (5 maja 2009) dowiedzieliśmy się o konferencji organizowanej rzekomo przez studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, zatytułowanej "Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia". Gwiazdą imprezy miał być nawiedzony amerykański psycholog, Paul Cameron (ma tournee po Polsce), wykluczony z American Psychological Association za fałszowanie wyników badań socjologicznych, twierdzenie że homoseksualizm jest kryminogenną i perwersyjną skłonnością a także że geje żyją krócej. Wzywał ponadto do przywrócenia kar za akty homoseksualne. Założony przez Camerona Family Research Institute w Colorado Springs, zaliczony został do grup szerzących nienawiść na bazie nietolerancji i fanatyzmu religijnego. Zapowiedziano także referat księdza doktora Mirosława Nowosielskiego pod tytułem "Psychologiczne aspekty homoseksualizmu". Ksiądz Nowosielski jest autorem wydanych na płycie CD rekolekcji pod tytułem "Jak uwolnić się od złego ducha". W opisie tej cennej publikacji czytamy: "Rekolekcje poświęcone trudnościom, spowodowanym doświadczeniem działania złego ducha. Wiele osób naraża się na takie konsekwencje, wskutek rozmaitych praktyk okultyzmu i magii. Prowadzący je, zwracają uwagę na zagrożenia oraz na drogi pomocy dostępne dla osób dotkniętych przez zniewolenie". W...   ( Pozostało znaków: 5626 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186788   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Jak uwolnić się od złego ducha Plakat promujący konferencję
(przed przeniesieniem jej z UKSW)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku