logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
15.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
9

Bloginie i Blogowie: Konrad Kowalczyk (2)

Mój przyjaciel HIV

Dodano: 13.03.2009, Aktualizacja: 13.03.2009

Na wstępie zaznaczę, że jestem negatywny, a liczba osób pozytywnych, które w mniejszym lub większym stopniu znam nie przekracza dziesięciu. Poza tym, zdaję sobie sprawę, że o uczuciach osób zainfekowanych mam takie samo prawo pisać, jak o heteryckim seksie; niemniej spróbujmy.

Na wstępie zaznaczę, że jestem negatywny, a liczba osób pozytywnych, które w mniejszym lub większym stopniu znam nie przekracza dziesięciu. Poza tym, zdaję sobie sprawę, że o uczuciach osób zainfekowanych mam takie samo prawo pisać, jak o heteryckim seksie; niemniej spróbujmy. Mam kumpla w Norwegii. Znamy się internetowo i raz czy dwa widzieliśmy się na żywo. Jego ex był pozytywny. Nie pamiętam już ile czasu byli razem; w każdym razie doszli do momentu, że ex każdą 'kłótnię' sprowadzał do stanu 'ty jesteś dla mnie niedobry a przecież ja mam HIV'. Znam tylko jedną stronę medalu, czyli relację mojego kumpla. Wiem, że chodził też na spotkania osób, których partner jest nosicielem. Związek się jednak rozleciał, więc na tym zakończmy. Mniej więcej rok temu poznałem chłopaka w Niderlandach. Na pierwszym spotkaniu wywiązała się rozmowa o tym, co nas w życiu gryzie, po czym, gdy ja powiedziałem, co mnie boli, on - na zasadzie 'mnie i tak nie przebijesz' - oznajmił, że ma HIV. Przyjąłem do wiadomości, traktowałem go dalej tak samo,...   ( Pozostało znaków: 4402 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186773   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Bloginie i Blogowie: Konrad Kowalczyk  (2) © stockxpert.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku