logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
1

Strefa Londyn (3)

Dzyń, dzyń, dzyń...

Dodano: 10.12.2008, Aktualizacja: 10.12.2008

ak udało mi się zaobserwować, klub ten ma duże powodzenie wśród mych rodaczek i nie tylko (http://www.club-wish.co.uk) ! Promotorki klubu wyznaczyły własną filozofię- WISHologię, gdzie mówią o swojej imprezie jako o jedynej w sowim rodzaju i zapewniają o wyjątkowej muzyce i przyjaznym tłumie gości. Cóż więcej dodać- sprawdźcie same...

- RJDBLU - Halo, halo - tu kolejna relacja z wolnego miasta Londyn! Z emigracji tej dobrowolnej korespondowałam ostatnio z panem Adamem Michnikiem na tematy naszej niepodległości polskiej. Dyskutowałam z nim o Baadem-Meinhof Kompleksie i Rudim Dutschke i później pod osłoną nocy zatęskniłam "do tych pól malowanych zbożem rozmaitem, Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem; Gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała, Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała, A wszystko przepasane jakby wstęgą, miedzą Zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą." (zapożyczam tu walory agrokulturalne Litwy na potrzeby własne). Rano sobie przypomniałam, że jestem les i nie lubię gruszek... Ale ale, poz...   ( Pozostało znaków: 2964 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186750   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku