logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
10

Strefa Londyn (1)

Les-przewodnik po stolicy Wielkiej Brytanii

Dodano: 06.11.2008, Aktualizacja: 06.11.2008

Wybieracie się odwiedzić swoich znajomych w Londynie? A może już tam mieszkacie? Chcecie dowiedzieć się jak "to" się robi w "na Wyspach"? Chcielibyście poznać miejsca dla kobiet, gdzie warto wybrać się będąc w Londynie? Zasmakować atmosfery, gdzie wilgotność powietrza powoduję , że zaczynasz poruszać się z coraz większa swobodą, a Twoje usta zwilżają się naturalnie podczas pikantnych ofert lesbijskiej sceny.

- RJDBLU - Wybieracie się odwiedzić swoich znajomych w Londynie? A może już tam mieszkacie? Chcecie dowiedzieć się jak "to" się robi w "na Wyspach"? Chcielibyście poznać miejsca dla kobiet, gdzie warto wybrać się będąc w Londynie? Zasmakować atmosfery, gdzie wilgotność powietrza powoduję , że zaczynasz poruszać się z coraz większa swobodą, a Twoje usta zwilżają się naturalnie podczas pikantnych ofert lesbijskiej sceny. Witaj w mieście, gdzie aura rozbudowanej tolerancji pozwoliła wielu Polkom na odkrycie się przed światem. Pozwoliła na bycie sobą w głośnym westchnieniu ulgi, w manifeście uczuć, który ja nazwałam "Womanifesto". Głębsze i bardziej bezpośrednie zetknięcie się z kulturą i życiem lesbijek w Londynie uświadomiło...   ( Pozostało znaków: 3148 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186746   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku