logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
2
0
7

Uzależniony od Madonny

Life with my Sister Madonna

Dodano: 15.08.2008, Aktualizacja: 15.08.2008

Tę książkę czyta się z niedowierzaniem. Na przemian dominują w niej terapeutyczna potrzeba uporania się z przeszłością, żądzą pieniądza i zwyczajny niesmak.

- Marcin Gaweł - "Nie można go winić" - powiedział mój chłopiec-miłośnik rocka. Dyskutowaliśmy o książce Christophera Ciccone. "Pokaż mi geja, który nie uzależniłby się od kobiety znanej na świecie jako Matka Madonna Od Pedałów." Tę książkę czyta się z niedowierzaniem. Na przemian dominują w niej terapeutyczna potrzeba uporania się z przeszłością, żądzą pieniądza i zwyczajny niesmak. Brat Madonny opublikował tom wspomnień (link do naszego newsa) Zabawne, że "Życie z moją siostrą Madonną" podzieliło fanów artystki tak jak niegdyś ona sama dzieliła publikę, wzbudzając tylko skrajne reakcje: uwielbienie lub nienawiść. "Nie, nie będziemy kupować tej książki. Nie opublikujemy ani recenzji, ani wywiadu z autorem" - zapowiedział już 2 miesiące temu gejowski miesięcznik Attitude. "Chodzi mu tylko o pieniądze. Jak mógł tak zdradzić siostrę?" - pytają fani na portalach poświęconych królowej popu. Tymczasem 342-stronicowe wspominki czyta się lekko i z wypiekami na twarzy. Książka wydaje się być najbardziej wartościową ze wszystkich dotychczasowych biografii Madonny. Każda z nich napisana była (pewnie nie charytatywnie) przez byłych dziennikarzy, którzy gdzieś tam otarli się w windzie o Madonnę, zebrali setki wywiadów z jej współpracownikami i z tego misz-maszu starali się stworzyć portret osoby, której tak naprawdę nie znają. Christopher Ciccone pracował z siostrą przez kilka intensywnych lat - jako jej tancerz, asystent, gar...   ( Pozostało znaków: 6144 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186740   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku