logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
1
5

Ukrywanie się nie popłaca

Sensacyjna powieść o gejach w sutannach

Dodano: 29.01.2008, Aktualizacja: 29.01.2008

Rzecz dzieje się w przepięknej i romantycznej Florencji. Dawid - młody i przystojny Amerykanin, student filozofii, spotyka Alessandro - również młodego i takoż przystojnego włoskiego arystokratę. Młodzieńcy zakochują się w sobie. Tak rozpoczyna się trzymająca w napięciu opowieść o fatalnych skutkach gejowskiej miłości w cieniu krzyża. Alessandro bowiem, prowadzi podwójne życie - jest katolickim księdzem. I na dodatek, stoi na progu obiecującej kariery w Watykanie - która doprowadzić go ma do kardynalskiej purpury...

- Janusz Marchwiński - Rzecz dzieje się w przepięknej i romantycznej Florencji. Dawid - młody i przystojny Amerykanin, student filozofii, spotyka Alessandro - również młodego i takoż przystojnego włoskiego arystokratę. Młodzieńcy zakochują się w sobie. Tak rozpoczyna się trzymająca w napięciu opowieść o fatalnych skutkach gejowskiej miłości w cieniu krzyża. Alessandro bowiem, prowadzi podwójne życie - jest katolickim księdzem. I na dodatek, stoi na progu obiecującej kariery w Watykanie - która doprowadzić go ma do kardynalskiej purpury. Niestety - coraz bardziej i bardziej wciągany jest w wir wątpliwości, intryg i kłamstw, które dominują w codzienności życia za murami Watykanu. Przeszłość dogania go podczas misji dyplomatycznej, kiedy z ramienia Stolicy Apostolskiej obserwuje procesy, toczące się w USA przeciwko duchownym, oskarżonym o pedofilię. Więcej zdradzić nie wypada, bo m...   ( Pozostało znaków: 3768 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186692   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku