logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
25

Jak dobrze być singlem!

Czyli o praktyce samotności

Dodano: 07.01.2008, Aktualizacja: 07.01.2008

Któż nie marzy o "księciu z bajki", o udanym związku "do końca życia"? Internetowe profile, blogi i ogłoszenia pełne są romantycznych westchnień i modłów, zanoszonych do niebios z prośbami o "tego jedynego" lub "drugą połówkę"(...) zalety bycia singlem, czyli osobą nie związaną, docenić można dopiero po solidnym doświadczeniu partnerstwa...

- Janusz Marchwiński - Któż nie marzy o "księciu z bajki", o udanym związku "do końca życia"? Internetowe profile, blogi i ogłoszenia pełne są romantycznych westchnień i modłów, zanoszonych do niebios z prośbami o "tego jedynego" lub "drugą połówkę". Nie ma się z czego śmiać. Nie ma nic gorszego niż samotność - wiedzą o tym szczególnie dobrze młodzi ludzie, dopiero wkraczający w życie. Nie ma się do kogo przytulić, nie ma z kim posiedzieć, pogadać, poradzić, poszaleć... o innych rzeczach nie wspomnę. W rzeczy samej: zalety bycia singlem, czyli osobą nie związaną, docenić można dopiero po solidnym doświadczeniu partnerstwa. Bycie singlem jest dziś powszechnie akceptowane jako styl życia. "Nie wiąże się z nikim bo samemu mi wygodniej, nie muszę się ograniczać ani akceptować czyichś cech charakteru" - to filozofia wielu samotników. Taka postawa była jeszcze niedawno nie do pomyślenia. Człowiek - twierdzono ...   ( Pozostało znaków: 3917 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186687   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Jak dobrze być singlem! © stockxpert
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku