logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
0

Rainbow Dates, czyli szybkie randki dla gejów i lesbijek

Speed-dating w Krakowie!

Dodano: 06.05.2013, Aktualizacja: 08.05.2013

Niech wiosna nie będzie wyłącznie wokół nas, ale niech również zagości w naszych sercach...
Czas na imprezę, so let's get it started!

- Artykuł sponsorowany -


Każdy z nas chciałby spotkać wymarzonego partnera, czy też partnerkę. Spędzić z tą drugą osobą resztę życia na dobre i na złe. Niektórym przychodzi to łatwiej, a dla innych wydaje się być prawie niemożliwe. Co więcej, kiedy jest się osobą homoseksualną, poziom trudności wzrasta o kilka stopni w górę. Wielu z nas, w sytuacji, kiedy jesteśmy samotni i nie jesteśmy w stanie nikogo sobie znaleźć zamyka się w domu i ucieka przed światem pogrążając się w smutku i depresji. Nie jest to najlepszy sposób na szukanie miłości. Nasza druga połówka czai się bowiem poza naszym domem. Owszem, może do niego przyjść pod postacią niepozornego geja listonosza, czy pani z gazowni, która jest lesbijką, ale biorąc pod uwagę sprawność naszej poczty, to oczekiwanie może potrwać. Sposobu na przyspieszenie czasu oczekiwania nie przedstawię Wam w tym artykule, bo taki sposób nie istnieje. Minuta, to zawsze minuta, a godzina to zawsze godzina i to bardzo często samotna. Kluczem do sukcesu jest to, co w danym czasie będziemy robić i jak go wykorzystamy.

Zastanówcie się przez chwilę, gdzie Wasi znajomi znaleźli swoje drugie połówki?

Konia z rzędem temu, kto zna kogoś, kto poznał swoją miłość poprzez siedzenie w domu (nie mówię tutaj o portalach randkowych i Internecie). Jeśli dobrze się rozejrzycie, to zauważycie, że w związkach zazwyczaj znajdują się osoby, które często gdzieś bywają i spotykają się ze znajomymi. Są wtedy narażeni na kontakt z innym człowiekiem i istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że albo oni kogoś spotkają, albo ten ktoś spotka ich. Pesymiści powiedzą w tym momencie, że to też nic nie daje, a nawet jest jeszcze bardziej bolesne, bo przecież nie wszyscy są homo i nie po każdym można to od razu stwierdzić. Gejradary w dzisiejszych czasach coraz bardziej zawodzą, a w „tęczowych” klubach coraz więcej hetero. Idealnym byłoby więc pójść do miejsca, w którym z góry wiadomo byłoby, kto gra do tej samej bramki, a kto strzela do przeciwnej. W tym momencie możecie szeroko się uśmiechnąć, bo jest taka opcja. Idea szybkich randek zrodziła się najprawdopodobniej na zachodzie, ale kogo to obchodzi skąd się wzięła? Najważniejsze jest to, że teraz my, możemy z niej skorzystać za pomocą firmy Rainbow Dates (www.rainbowdates.pl), która tego typu wydarzenia przeprowadza w Krakowie dla społeczności gejów i lesbijek.

Geje i lesbijki w określonej grupie wiekowej spotykają się w wybranym miejscu (oczywiście geje z gejami, a lesbijki z lesbijkami). Po zajęciu miejsc przy stoliku, każdy uczestnik otrzymuje kilka minut na porozmawianie z drugą osobą. Po sygnale dźwiękowym, następuje zmiana miejsc i spotkanie z kolejnym przedstawicielem naszej orientacji seksualnej. Po zakończeniu zabawy, wszyscy uczestnicy oddają prowadzącym karteczki z zaznaczonymi imionami osób, z którymi chcieliby się spotkać. Organizatorzy po przeprowadzeniu wydarzenia, analizują szczegółowo wszystkie zaznaczenia i w przypadku, gdy dwie osoby wskazały siebie nawzajem, otrzymują o tym informację od organizatorów. Kolejny krok, należy już od uczestników, ale chyba nie będzie trudny jeśli mamy pewność, że ta druga osoba, też chciałaby się z nami spotkać.

Kiedy? 23 maja (czwartek) - godz. 20:00
Gdzie? Kraków, specjalnie wydzielona w tym celu sala Klubu Kitsch - ul. Grodzka 1
Kto? Osoby w wieku 18 - 26 lat, płeć - w zależności od ilości zgłoszeń
Autor: Brak informacji


Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku