logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
4

Komisja ds. mediów

Wyłom medialny

Dodano: 16.11.2007, Aktualizacja: 16.11.2007

Tomasz Raczek napisał o gejach w przedmowie do pewnej książki (też o gejach, dodajmy że jednej z ostatnio licznie wydanych). Napisał niegłupio na tyle, że wszystkie branżowe portale z uznaniem jego słowa przepisały. Tak naprawdę pewnie głównie dla ostatniego zdania, w którym napomyka, że autor omawianej powieści (płci męskiej) pozostaje jego wieloletnim partnerem(...) Można by pomyśleć, że normalnieje nam w kraju, i to niespełna kilka tygodni po wyborach...

- Marcin Pietras - Tomasz Raczek napisał o gejach w przedmowie do pewnej książki (też o gejach, dodajmy że jednej z ostatnio licznie wydanych). Napisał niegłupio na tyle, że wszystkie branżowe portale z uznaniem jego słowa przepisały. Tak naprawdę pewnie głównie dla ostatniego zdania, w którym napomyka, że autor omawianej powieści (płci męskiej) pozostaje jego wieloletnim partnerem. Dla kogo odkrycie, dla tego odkrycie - dość że czarno na białym i w druku. "Fakt", jak to "Fakt": poszedł na skróty i od ostatniego zdania zaczął, upubliczniając wyznanie nagłówkiem na pierwszej stronie. Wszędobylskie internetowe serwisy plot...   ( Pozostało znaków: 2654 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186668   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku