logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
11

Komisja do spraw mediów

Pedziowanie na ekranie

Dodano: 20.09.2007, Aktualizacja: 20.09.2007

Walka o serca i umysły telewidzów trwa na wszystkich frontach. Kanałem programowo najbardziej przychylnym gejom nadal pozostaje TVN i jego Grupa Zwalczająca Władzę. Stacja zafundowała nam przepiękny Wieczór Wspomnień Muzyki Pedalskiej w trzeci dzień sopockiego festiwalu, żeby zaraz potem przypomnieć wzór kampu nowożytnego czyli oryginalną "Gospodynię domową" z Fran Drescher...

- Marcin Pietras - Walka o serca i umysły telewidzów trwa na wszystkich frontach. Relacjonując na bieżąco feerię transferów politycznych, stacje nie pozostają dużo w tyle, same podbierając sobie skutecznie największe nazwiska. Tempo szokujących bulwarówki przejść pana A czy pani B nie pozostawia wątpliwości, w jakie kolory grają uczestnicy tego turnieju: Urbański chciał za dużo, Kammelowi uszła niesubordynacja na rzecz konkurencji, ale żądania podwyżki przelały czary goryczy. Tylko Józefowicz nie wiadomo czemu wyleciał, bo nawet nie próbował (ale pewnie za elitarność, bo jak zwierzyl się pewnej gazecie, elitarny się czuje, że hej!). W tym zestawieniu zdecydowanie najwięcej sympatii budzi niejaki Kret, który nie wiedząc jak wymówić się od prowadzenia badziewiastego (sory! elitarnego) show, wrzucił prochy na sen i na emisję po prostu... zaspał. Proste, a skuteczne! Kanałem programowo najbardziej przychylnym gejom nadal pozostaje TVN i jego Grupa...   ( Pozostało znaków: 4024 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186648   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku