logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
19

Pisowy Chłopiec Radarowiec

Rosiewicz o gejach: są tak zazdrośni że mogą nawet zabić

Dodano: 18.09.2007, Aktualizacja: 18.09.2007


Już dawno nie zdarzyło mi się przebrnąć przez tekst równie obrzydliwy jak wywiad z satyrykiem Andrzejem Rosiewiczem, opublikowany w najnowszym (17.09.07) wydaniu "Dużego Formatu" - dodatku do Gazety Wyborczej. Rosiewicz, znany z piosenki o "Chłopcach Radarowcach" jest dziś gorącym wielbicielem PiS, Jarosława Kaczyńskiego i ministra Ziobry ("fajny gość, prawdziwy szeryf") Nie byłoby w tym nic zdrożnego, w końcu wielbicieli Genialnego Stratega i jego szeryfa jest w Polsce spora grupa. Chodzi o to, kim stał się popularny niegdyś artysta, o jego fobie, kompleksy, uprzedzenia i stereotypy, w których zanurzony jest po szyję...

- Janusz Marchwiński - Już dawno nie zdarzyło mi się przebrnąć przez tekst równie obrzydliwy jak wywiad z satyrykiem Andrzejem Rosiewiczem, opublikowany w najnowszym (17.09.07) wydaniu "Dużego Formatu" - dodatku do Gazety Wyborczej. Rosiewicz, znany z piosenki o "Chłopcach Radarowcach" jest dziś gorącym wielbicielem PiS, Jarosława Kaczyńskiego i ministra Ziobry ("fajny gość, prawdziwy szeryf") Nie byłoby w tym nic zdrożnego, w końcu wielbicieli Genialnego Stratega i jego szeryfa jest w Polsce spora grupa. Chodzi o to, kim stał się popularny niegdyś artysta, o jego fobie, kompleksy, uprzedzenia i stereotypy, w których zanurzony jest po szyję. Zaraz na wstępie, redakcja wypunktowała jedną z mądrości Ro...   ( Pozostało znaków: 2969 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186647   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku