logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
3

Koncert Galowy Dni Równości

Gala pełną gębą!

Dodano: 22.05.2007, Aktualizacja: 22.05.2007

Ledwie opadł kurz po wielotysięcznej, roztańczonej i rozśpiewanej demonstracji, a już uczestników Marszu czekała kolejna, finałowa atrakcja: Koncert Galowy wieńczący Dni Równości. Koncert rozpoczął się ostatecznie się dopiero około godziny dziewiątej i niejako na żądanie zgromadzonych, na szczęście w pełni rekompensowała oczekiwanie. Imprezę moderował w tym roku - dosyć zgrabnie - dziennikarski duet Anna Laszuk/Mariusz Szczygieł...

- Marcin Pietras - Ledwie opadł kurz po wielotysięcznej, roztańczonej i rozśpiewanej demonstracji, a już uczestników Marszu czekała kolejna, finałowa atrakcja: Koncert Galowy wieńczący Dni Równości. Przyjazd na początek imprezy o godzinie 19.00 okazał się jednak nadgorliwością o takim jednakże pozytywnym skutku, że z czasem zabrakło miejsc siedzących. Z drugiej strony trudno powiedzieć, aby sala Skarpy pękała w szwach: mimo wystarczającej ilości czasu, pozwalającej dotrzeć największym ociągaczom, oczekiwania organizatorów na zapełnienie także górnego poziomu klubu spaliły na panewce. Być może znów psychologiczną barierą nie do pokonania okazała się cena biletu zestawiona z kosztami standardowego weekendowego wjazdu do klubu. Złudna, zwa...   ( Pozostało znaków: 3184 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186624   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Koncert Galowy Dni Równości Reni Jusis i tancerze z
publiki (foto: www.jarekch.pl)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku