logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
38
3
27

Współczuła drukarzowi z Łodzi, teraz sama... doświadczyła dyskryminacji

Ogórek wyproszona z trzech sklepów

Dodano: 11.12.2017, Aktualizacja: 11.12.2017

Magdalena Ogórek, kiedyś kandydatka na prezydentkę z listy SLD, dziś pracowniczka telewizji publicznej, "poskarżyła się" ostatnio, że została wyproszona z trzech sklepów w Warszawie, albowiem ich pracownicy oświadczyli, że nie obsługują dziennikarzy TVP. Kilka miesięcy temu publicystka... współczuła skazanemu drukarzowi z Łodzi, który odmówił wykonania usługi organizacji LGBT. Pozostaje współczuć i pani Ogórek.

Magdalena Ogórek współprowadzi w TVP Info programy "W tyle wizji" i "O co chodzi". W jednym z ostatnich opowiedziała o tym, że została wyproszona z trzech sklepów w Warszawie, albowiem ich pracownicy stwierdzili, że nie obsługują dziennikarzy telewizji publicznej.

"Nie mówiłam tego wcześniej, bo nie użalam się nad sobą. Ale przy takiej eskalacji przemysłu pogardy sądzę, że trzeba o tym powiedzieć" - napisała o całej sprawie Ogórek na Twitterze.

Przypomnijmy, że minister sprawiedliwości i prokurator generalny w jednym, czyli Zbigniew Ziobro, we wrześniu tego roku zapowiedział kasację ws. drukarza z Łodzi, który odmówił fundacji LGBT druku baneru. Sąd uznał, że drukarz jest winny i nakazał opłacenie grzywny. "Już zdecydowałem, będzie kasacja. Nie chodzi tu o żadne uprzedzenia wobec tych czy innych środowisk, tylko o zasady. Dziś każdy ma wybór, zwłaszcza w przypadku tak rozpowszechnionych usług, jak drukarskie. Jeśli spotka się z odmową zlecenia, może iść do konkurencji" - mówił Ziobro.

Pani Ogórek przypomnieliśmy m.in. ową sprawę w mediach społecznościowych. 


Internauci szybko wyszukali inny odcinek "W tyle wizji", w którym Ogórek... współczuła drukarzowi.

"Zobacz do jakiej granicy dojechaliśmy i bardzo współczuję temu panu" - mówiła w programie (ok. 30:50).



"Bardzo mnie boli, że w tym całym paradygmacie poprawności politycznej, bywa, że pojawiają się głosy, że posiadanie większej liczby dzieci jest obciachem, bo modnie jest chodzić za rękę na ulicy, w sensie chłopak z chłopakiem" - mówiła też w swoim programie Ogórek w maju.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (27)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Jola (?) 12.12.2017 12:57
Nie mogę patrzeć na te jej tłuste kłaki.
Stash   dodane przez Facebooka 12.12.2017 3:56
Zapewne miała bardzo skwaszoną minę .
Piotr   dodane przez Facebooka 12.12.2017 0:17
Linbix (21) Poznań 11.12.2017 23:11
Ta pani jest dziwna,a teraz jeszcze hipokryzja
Tenebris7 (26) Warszawa 11.12.2017 22:37
Bosze queer, jak mogliście mnie tak wystraszyć? Jak ją tylko zobaczyłem to się zdenerwowałem.
Według mnie wyssała to sobie z ogórka i tak jak mówicie, robi to dla rzekomej popularności. Ale nawet zakładając, że mówi prawdę i z jakiegoś sklepu ją wyproszono, to powiedzcie proszę, czy np. jako otwarcie homoseksualny projektant wy byście sami tego nie zrobili? Ta "tępa propagandystka" miesza wielu ludzi z błotem i potem oczekuję, że ci sami ludzie będą dla niej uprzejmi?
Jeśli to prawda, to absolutnie popieram postawę tych sklepów i bardzo chętnie poznam ich nazwy by tam kupować, no chyba że nie będzie mnie stać.
Karma (?) 11.12.2017 22:24
Dziwię się że jeszcze w jakimkolwiek sklepie obsługują tę sprzedajną obłudę jaką są dziennikarze TVPiSu... Ten debilny tekst o modnym trzymaniu się za rękę facetem powinien na mistrzów trafić...
Wikash (17) Szczecin 11.12.2017 22:07
Przecież sama chciała, aby ludzie mogli być dyskryminowani pod względem dostępu do usług, więc można powiedzieć, że jej marzenie się spełniło.
czarekz (?) 11.12.2017 21:55
Nie widzę powodu do zadowolenia. Jak tak dalej pójdzie będziemy mieli sklepy dla LGBT, homofobów, łagodnych patriotów, zdecydowanych nacjonalistów (z podziałem na podgrupy np. kato-nacjonalistów oraz rodzimowiernych-nacjonalistów)... Nie widzę osobiście problemu w kupowaniu chleba w tym samym sklepie, co p. Ogórek. Natomiast nie mogę zrozumieć, jakim cudem L.Miller zarekomendował tę osobę na stanowisko prezydenta - ja ją znam z publicznych wypowiedzi, on powinien jej poglądy (lub ich brak, co na jedno wychodzi) poznać zanim zaczął tę wiosenną promocję.
Maciej   dodane przez Facebooka 11.12.2017 21:24
Nawet mi tej burakowej damy nie żal. Ha
VanZeeland (23) Szczecin 11.12.2017 21:14
Taka sprawa:
Magda Ogórek NIE podała nazw sklepów, z których rzekomo ją wyproszono.
Magda Ogórek NIE chce podać (można przeczytać jej tłity) nazw sklepów, z których rzekomo ją wyproszono
Magda Ogórek na pytania o nazwy sklepów odpowiada "wyjaśnijcie tam sobie co u Was w Wyborczej z molestowaniem było".
Dlaczego Magda Ogórek NIE poda nazw sklepów i dlaczego NIE chce tego zrobić? Każdy normalny - tj. mówiący prawdę człowiek - którego dotknęła dyskryminacja raczej wskazałby sprawcę ataku na siebie.
Druga sprawa - setki posłów PiS codziennie chodzą do sklepu - raczej żadnego jeszcze nie wyproszono (wnioskuję tak, bo żaden taki przypadek nie został nagłośniony). Dlaczego, skoro mogę wyprosić takiego Brudzińskiego Joachima, który w PiS jest bardzo wysoko, mam wypraszać Magdę Ogórek, która jest najgorszą chorągiewką jaką polskie dziennikarstwo widziało? Szuka uwagi, i tyle.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Współczuła drukarzowi z Łodzi, teraz sama... doświadczyła dyskryminacji Fot. za: Twitter.com