Za żadne pieniądze....
Robbie Williams odrzucił ofertę 500 tysięcy funtów za przyjęcie roli homoseksualisty w broadwayowskim musicalu. Największy gwiazdor brytyjskiej sceny muzycznej miał zagrać w sztuce "The Boy From Oz", który od października ubiegłego roku święci triumfy w Stanach Zjednoczonych. Williams zrezygnował z propozycji, gdyż nie chciał podgrzewać pojawiających się plotek o jego homoseksualnych skłonnościach.
Williams ma obsesję na temat tego typu informacji, które doprowadziły wręcz do jego jasnej deklaracji - "Nie jestem gejem".
Odrzucenie roli w musicalu nie oznacza całkowitej rezygnacji artysty z aktorskich prób. Wokalista uważa, że "wszystko w swoim czasie".
(WP)
Jak chcą jakiegos fajnego sexy piosenkarza z Australii to niech zatrudnią Darrena Hayesa. :))))