logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
33
1
13

Chcemy szacunku? Sami musimy się wzajemnie szanować

Rozmowa z Mister Gay Poland 2017

Dodano: 20.07.2017, Aktualizacja: 20.07.2017

Mamy nowego Mister Gay Poland! Przez najbliższy rok Kacper Sobieralski będzie dumnie reprezentował Polskę na różnych wydarzeniach. Pierwsze koty za płoty już w sierpniu w Sztokholmie na Mr Gay Europe. Zapraszamy do lektury naszej rozmowy z Misterem i - zachęcamy do głosowania na Kacpra w europejskim konkursie!

Dlaczego zdecydowałeś się wziąć udział w konkursie?Ponieważ chcę działać aktywnie w społeczności LGBT. Jest wiele tematów, w które chciałbym się zaangażować. Jednym z nich jest nietolerancja. Chciałbym walczyć o równouprawnienie w naszym kraju, ale także z hejtem wewnątrz środowiska. Mam wrażenie, że przestajemy się wzajemnie szanować. Pracując w klubie LGBT mogłem zaobserwować wiele przejawów nietolerancji wewnątrz środowiska. Chciałbym z tym walczyć i powiedzieć stanowcze nie! Musimy zacząć się szanować wzajemnie, jeśli oczekujemy szacunku od innych.Jak podobał Ci się sam konkurs, co najbardziej zostanie Ci w pamięci?Konkurs podobał mi się przede wszystkim dlatego, że Mister Gay Poland to nie jest konkurs piękności. Każdy z kandydatów musiał wykaza...   ( Pozostało znaków: 3253 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199817   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku