logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
38
0
2

"Dzikie koty" - gwiazda wśród seriali internetowych?

Recenzujemy

Dodano: 24.03.2017, Aktualizacja: 24.03.2017

"Dzikie koty" to tak naprawdę codzienność gejowska w Memphis. Po prostu. Z jednej strony brzmi banalnie, z drugiej – tak właśnie jest. Jak na produkt internetowy jest zrobiony profesjonalnie. Bohaterowie – dwudziestolatkowie ze środkowego pasa amerykańskiego, który jest żyzną glebą dla radykalizmu religijnego i konserwatyzmu obyczajowego – okazują się mieć dokładnie te same problemy, co każdy inny. Reżyser Morgan John Fox nie pokazuje, że mają gorzej od innych gejów w USA, ale bardzo podobnie. Sam mówi o wątkach autobiograficznych.

W serialu, który możemy oglądać w Polsce dzięki outfilm.pl, mamy dwóch głównych bohaterów: twórcę filmowego Billy’ego i rozpychającego się w świecie sztuki, raczkującego artystę, Daniela. To dwie różne osobowości, dwa różne typy gejów. Billy (Jordan Nichols) przez 4 lata był z Carlem (Ryan Masson), osobą z depresją i zaburzeniami osobowości. Choć związek się zakończył, wciąż go kocha i za nim tęskni. Film, nad którym aktualnie pracuje, jest formą rozliczenia się z przeszłością. To romantyk, który pragnie związku i miłości. Ta melancholia i smutek, które wynikają z tego, co przeżył, stają się jego cechą. Dan (Seth Daniel) zaś to rozpustnik. Nie ma problemu, by zdradzić i zabawić z innym człowiekiem. Nie jest wyzuty z przyzwoitości i dobra, ale eksploruje i poznaje. Czasem kosztem innych, ale się stara. To postać narcystyczna, skupiająca uwagę na sobie. Pewny siebie, chcący móc wyrazić się artystyc...   ( Pozostało znaków: 3909 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199273   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku