logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
277
2
31

Grzegorz i Łukasz: nie jesteśmy gorsi od reszty

Pierwsze takie wesele

Dodano: 01.02.2016, Aktualizacja: 01.02.2016

Podpisali umowę cywilnoprawną i wyprawili wesele na 70 osób. Na początku stycznia artykuł o Grzegorzu i Łukaszu pojawił się w "Dzienniku Zachodnim". Panowie opowiadali o tym jak się poznali, o swoim życiu, emigracyjnych planach i wpływie jaki miała na nich wieść o krakowskim weselu Marka i Jędrzeja. Nam opowiadają o przygotowaniach do ceremonii, reakcjach na nagłośnienie wesela i równości.

Na co zwrócić uwagę podczas planowania wesela? Myślę, że tak naprawdę wesele gejowskie niczym nie różni się od wesela par hetero. Najważniejsza jest sala, z którą w naszym przypadku niestety był mały problem: nie każdy lokal był otwarty na, nazwijmy to, brak panny młodej... Dlatego podczas szukania sal nie zapomnijmy poinformować, iż wesele będzie, ale z udziałem tylko panów młodych :) Nam po paru telefonach udało się znaleźć ten wymarzony dom weselny i dodam: z dużym zaskoczeniem przyjęliśmy słowa właścicielki, że będzie to pierwsze takie wesele i jest jej niezmiernie miło, iż odbędzie się właśnie u niej. Z DJ-em było podobnie, ale jak to mówią: do 10 razy sztuka. Najważniejszą sprawą, od której powinniśmy zacząć to umowa: powinna ona posiadać wszystkie cenne dla par tej samej płci aspekty... Dla nas przede wszystkim liczyły się sprawy codzienne, jak wizyty w szpitalu, do...   ( Pozostało znaków: 3771 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 196830   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Grzegorz i Łukasz: nie jesteśmy gorsi od reszty Fot. arch. pryw.
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku