logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.03.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...

Pomoc teczniczna, profile, konta, ogłoszenia, przewodnik

Jeśli nie otrzymał(a/e)ś odpowiedzi na zadane pytanie, prosimy o dokładne przeczytnie poniższego wstępu. Dziękujemy!

Niestety z powodu braków personalnych nie jesteśmy w stanie sprostać licznym zapytaniom. Prosimy więc, abyś przed wysłaniem wiadomości, zopoznał(a) się z poniższymi wskazówkami. Liczymy na wyrozumiałość i dziękujemy za nią.

1. Prosimy o zrozumiałe sformułowanie zapytania i podanie wszelkich niezbędnych przy rozwiązaniu problemu informacji. Jeśli na przykład Twoje zapytanie dotyczy profilu - podaj jego adres , jeśli pomoc ma dotyczyć ogłoszenia - podaj odnośnik do niego lub numer anonsu, jeżeli na stronie ukazuje się błąd - prześlij nam jego treść , etc. W przypadku braku tych informacji, nie będziemy niestety w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

2 Prosimy o zapoznanie się z treścią wysyłanych przez portal wiadomości mejlowych. Wysyłane są one po założeniu konta, profilu, usunięciu przez moderatora profilu, etc.

3. Pełną pomoc techniczną oferujemy wyłącznie posiadaczom abonamentu Przyjaciel IS.
Jeśli nie posiadasz konta użytkownika IS lub posiadasz konto darmowe, udzielamy pomocy tylko przy usuwaniu danych z portalu oraz zakładaniu nowego konta. Wszelkie inne zapytania musimy pozostawić niestety bez odpowiedzi.

4. INFO dla użytkowników poczty na Gmail, wp.pl i o2.pl:
Jeżeli podczas rejestracji nowego konta nie możesz odnaleźć maila z linkiem aktywacyjnym - poszukaj go w zakładce "Inne" tzw. segregatora (w górnej części skrzynki odbiorczej, po prawej stronie) lub sprawdź folder "Spam".© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku