logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
10
35
31

Wąsy reaktywacja?

Znów stają się modne!

Dodano: 16.07.2012, Aktualizacja: 16.07.2012

Tak jak jeszcze kilka lat temu styl lat 80. był najlepszym przykładem modowej tandety, tak męskie wąsy, również w dużej mierze związane z tamtą epoką, traktowano jako element skrajnie niemodny, stojący w sprzeczności z estetyką promowaną przez media i modowy półświatek. Wszystko jednak potrafi się zmienić w mgnieniu oka. Styl lat 80. powrócił triumfalnie w ostatnim czasie; zaskakująco łatwo odczarowano jego „obciachowość”. Moda idzie do przodu, owszem, ale często lubi też zrobić krok wstecz. Berlińskie kluby gejowskie pełne są dzisiaj młodych mężczyzn, którzy nie wstydzą się nosić wąsów. Zachodnia Europa na nowo odkrywa ich urok, zupełnie jak jeszcze kilka sezonów temu na nowo zachwyciła się latami 80.

Tak jak jeszcze kilka lat temu styl lat 80. był najlepszym przykładem modowej tandety, tak męskie wąsy, również w dużej mierze związane z tamtą epoką, traktowano jako element skrajnie niemodny, stojący w sprzeczności z estetyką promowaną przez media i modowy półświatek. Wszystko jednak potrafi się zmienić w mgnieniu oka. Styl lat 80. powrócił triumfalnie w ostatnim czasie; zaskakująco łatwo odczarowano jego „obciachowość”. Moda idzie do przodu, owszem, ale często lubi też zrobić krok wstecz. Berlińskie kluby gejowskie pełne są dzisiaj młodych mężczyzn, którzy nie wstydzą się nosić wąsów. Zachodnia Europa na nowo odkrywa ich urok, zupełnie jak jeszcze kilka sezonów temu na nowo zachwyciła się latami 80. A więc wąsy reaktywacja! Nie gładkie policzki, nie trzydniowy zarost, w najbliższych sezonach ekstremalnie trendy będą wąsy, które w czasach młodości nosili ludzie z pokolenia naszych ojców i dziadków. Celebryci z Zachodu już podchwycili nowe trendy. Brad Pitt i jego bliski przyjaciel, George Clooney, bożyszcze kobiet w rodzaju Orlando Blooma czy Colina Farrella, gwiazdy muzyki jak nasz „branżowy” Ricky Martin już kilka sezonów temu zapuścili wąsy, czując pismo nosem i dobrze wiedząc, co już niebawem będzie krzykiem męskiej mody. Kiedy wąsy pojawiły się też na twarzy D...   ( Pozostało znaków: 5479 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187117   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wąsy reaktywacja? Ricky Martin w "Evicie"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku