logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
72
11
21

Dzieciaki, porządek i my

"Wszystko w porządku" Lisy Cholodenko

Dodano: 25.02.2011, Aktualizacja: 25.02.2011

Takiego lesbijskiego hitu nie było w polskich kinach chyba od czasu „Fucking Amal” sprzed prawie dziesięciu lat. Co więcej, wcale nie o samo „bycie lesbijką” chodzi we „Wszystko w porządku”, tylko o lesbijską rodzinę. To lekki, ale nie omijający poważniejszych wątków komediodramat. Do tego gwiazdy w głównych rolach, uznana reżyserka (wyoutowana lesbijka) oraz garść nagród z oscarowymi nominacjami na czele. Słowem, nie wypada nie zobaczyć.

Takiego lesbijskiego hitu nie było w polskich kinach chyba od czasu „Fucking Amal” sprzed prawie dziesięciu lat. Co więcej, wcale nie o samo „bycie lesbijką” chodzi we „Wszystko w porządku”, tylko o lesbijską rodzinę. To lekki, ale nie omijający poważniejszych wątków komediodramat. Do tego gwiazdy w głównych rolach, uznana reżyserka (wyoutowana lesbijka) oraz garść nagród z oscarowymi nominacjami na czele. Słowem, nie wypada nie zobaczyć. Nic (Annette Bening) i Jules (Julianne Moore) są parą od dawna, od czasów studenckich. Nic jest lekarką, a Jules, która ma za sobą parę niezbyt udanych przedsięwzięć zawodowych oraz pracę w domu na etacie mamy, znów myśli o założeniu własnej firmy, chciałaby projektować ogrody. Nic jest dobrze zorganizowana i dość zasadnicza, Jules – trochę niepewna siebie. Mają dwójkę nastoletnich dzieci – Lasera (Josh Hutcherson), którego urodziła Jules i Joni (Mia Wasikowska), którą urodziła Nic. W obu przypadkach dawca spermy był ten sam. Joni, która kończy właśnie 18 lat, namówiona przez Lasera postanawia go odnaleźć. Paul (Marc Ruffalo) okazuje się sympatycznym singlem koło czterdziestki, luzakiem. Wydaje się, że z takim bezproblemowym gościem problemów być nie może, ale pozory mylą. Niepotrzebne ogniwo? We „Wszystko w porządku” wiwisekcji poddana jest nietypowa konstelacja rodzinna, do której wkracza nowy człowiek o ni...   ( Pozostało znaków: 5824 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186967   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Dzieciaki, porządek i my "Wszystko w porządku" już w polskich kinach, gutekfilm.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku