logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
126
9
29

Babę zesłał Bóg: Idźcie i grzeszcie

Miłości grzechów kilka...

Dodano: 10.08.2010, Aktualizacja: 10.08.2010

Jesteś lesbijką, gejem? Dokarmiasz rybki w miejskim stawie, segregujesz śmieci, wysyłasz smsy na akcje Polsatu i co dzień klikasz w brzuszek Pajacyka? A może od świtu do zmierzchu przeprowadzasz staruszki przez jezdnię, zakupy robisz w małym sklepiku niedaleko domu - by wspierać rozwój małych przedsiębiorstw? To nic - i tak jesteś gejem czy lesbijką. I tak Twoje segregowanie, klikanie i wysyłanie smsów nie jest równe temu jakie robi heteroseksualista z dwójką dzieci i Azorem na smyczy...

Jesteś lesbijką, gejem? Dokarmiasz rybki w miejskim stawie, segregujesz śmieci, wysyłasz smsy na akcje Polsatu i co dzień klikasz w brzuszek Pajacyka? A może od świtu do zmierzchu przeprowadzasz staruszki przez jezdnię, zakupy robisz w małym sklepiku niedaleko domu - by wspierać rozwój małych przedsiębiorstw? To nic - i tak jesteś gejem czy lesbijką. I tak Twoje segregowanie, klikanie i wysyłanie smsów nie jest równe temu jakie robi heteroseksualista z dwójką dzieci i Azorem na smyczy... Grzech pierwszy Jakiś czas temu, gdy jeszcze zaglądałam z nudów na plotkarskie portale, często pisano „Jacyków to, Jacyków tamto”. Nawet u Wojewódzkiego go nie zabrakło. Był na językach, a w internecie wrzało - o nim jak o nim, wrzało jednak głównie o całym homoseksualnym środowisku. Gdy jakiś gej czy lesbijka zachowuje się w dość dziwaczny, skandaliczny lub zły sposób - obrywamy wszyscy. Światło pada równo na każdego. „Bo te lesby i pedały tacy są! Do obozów z nimi!” - najlepiej jest wrzucić wszystko do jednego wora, zawsze mniej roboty. Tłumaczenie takiego postępowania tym, że ktoś może nie znać homoseksualistów wcale mi nie wystarcza. Przecież swój rozum każdy ma - ja nie krzyczę pod każdym newsem: „Pozamykać heteryków, oni wszyscy tak robią!”. Nie chodzi tu też o to kto jest mniejszością, a kogo jest więcej... Grzech drugi „Dobija mnie, że choćbym nie wiem jak się starała i przykładnie żyła, pomimo mojej orientacji, nigdy ja i P. nie będziemy traktowane całkiem serio przez moją ...   ( Pozostało znaków: 6349 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186913   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Idźcie i grzeszcie (c) fotolia
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku