logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
173
7
38

Babę zesłał Bóg: Kto tu nosi spodnie...

Społeczeństwo i stereotypy

Dodano: 24.02.2010, Aktualizacja: 24.02.2010

Z przyzwyczajenia, niestety jedynie naciągniętego i wybujałego, że w związku kobieta-mężczyzna to samiec jest tym, który powraca do jaskini z upolowaną w lesie gazelą, samica zaś piecze ją nad domowym ogniskiem, powstaje pytanie, z którym spotkałam się już kilkukrotnie - a u was lesbijek jak to jest, która z was nosi spodnie?

Z przyzwyczajenia, niestety jedynie naciągniętego i wybujałego, że w związku kobieta-mężczyzna to samiec jest tym, który powraca do jaskini z upolowaną w lesie gazelą, samica zaś piecze ją nad domowym ogniskiem, powstaje pytanie, z którym spotkałam się już kilkukrotnie - a u was lesbijek jak to jest, która z was nosi spodnie? Otóż wśród nas lesbijek z prababki na babkę, z babki na matkę, a z matki na córkę, przechodził zwyczaj brutalnych zawodów w wannie pełnej smaru. Zwyciężczyni triumfalnie przywdziewała żółte ogrodniczki al’a hydraulik i wymachując kluczem do odkręcania kolanek zwycięsko wydawała rykliwe "howg!". Stąd też wziął się stereotyp lesbo-chłopca, jak już szaleć, to szaleć. Nie wiem niestety dlaczego ta odpowiedź nigdy nie wystarcza ciekawskim. Przecież głupie pytania wymagają zwykle głupich odpowiedzi, i jakoś nie wiedzieć czemu wydaje mi się, że wielu z pytających właśnie tak to wszystko sobie wyobraża… Stereotypowa lesba z magazynów dla panów musi być wyuzdaną zdzirą liżącą się ze swoją koleżanką na masce samochodu ze sznurkiem w tyłku. Inny stereotyp to babka, której widocznie nie dogodził żaden facet, dlatego z rozpaczy wybrała kobiety i codziennie wieczorem golarką pozbywa się rosnących jej z tego powodu baczków. Nie ma nic pośredniego. Nawet dobór partnerki jest w stereotypowym świecie jednostajny - ta ładniejsza z długimi włosami to samica, tej męskiej z krótkimi przypadła rola samca. To właśnie ta druga biega pewnie po domu z wiertarką i po powrocie z pracy już od progu krzyczy "co na obiad kobieto?!" Jeżeli jednak jakimś cudem natura złączy ze sobą dwie kobieco wyglądające lesbijki pojawia się to słynne p...   ( Pozostało znaków: 7053 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186862   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Kto tu nosi spodnie... (c) Dreamstime.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku