logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
13

Jak żyją geje w Niemczech?

Wyniki najnowszych badań

Dodano: 07.12.2007, Aktualizacja: 07.12.2007

Niemcy jawią się ogromnej części polskich gejów jako (prawie) raj na ziemi i spełnienie marzeń o powszechnej tolerancji. Po powrocie z Berlina czy Kolonii opowiadają że "TAM" nikt nie zwraca uwagi na całujących się chłopaków i że można bez obaw trzymać się za ręce. Tubylcy - oczywiście - widzą swój kraj nieco Krytyczniej. Choć z drugiej strony, wielu jest przekonanych że w Polsce geje wieszani są na latarniach. Jak więc niemieccy geje żyją naprawdę? Dowiedzieć się tego można z przeprowadzanych corocznie badań Federalnego Urzędu Propagowania Zdrowia.

- Janusz Marchwiński - Niemcy jawią się ogromnej części polskich gejów jako (prawie) raj na ziemi i spełnienie marzeń o powszechnej tolerancji. Po powrocie z Berlina czy Kolonii opowiadają że "TAM" nikt nie zwraca uwagi na całujących się chłopaków i że można bez obaw trzymać się za ręce. Tubylcy - oczywiście - widzą swój kraj nieco Krytyczniej. Choć z drugiej strony, wielu jest przekonanych że w Polsce geje wieszani są na latarniach. Jak więc niemieccy geje żyją naprawdę? Dowiedzieć się tego można z przeprowadzanych corocznie badań Federalnego Urzędu Propagowania Zdrowia. Dwumiesięczna akcja ankietowa osiągnęła ponad osiem tysięcy osób, z czego trzy czwarte przez internet. Znaczy to, że gr...   ( Pozostało znaków: 2983 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186676   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku