logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
19

"Pozzen" - ochota na AIDS

Na tropach samobójczej mody

Dodano: 20.12.2007, Aktualizacja: 20.12.2007

Skąd biorą się ludzie, którzy dobrowolnie chcą się zarazić śmiercionośnym wirusem AIDS? O tym, że ten fenomen istnieje, dowiedzieliśmy się już kilka lat temu (zobacz link). W Stanach Zjednoczonych i Europie - także w Polsce - dziennikarze rzucili się na kontrowersyjny temat. Jedni załamywali ręce, inni wykorzystali gratkę by jeszcze raz oskarżyć gejów (wszystkich oczywiście) o perwersję i instynkt samozniszczenia. Tymczasem, sprawa odżyła...

- Janusz Marchwiński- Skąd biorą się ludzie, którzy dobrowolnie chcą się zarazić śmiercionośnym wirusem AIDS? O tym, że ten fenomen istnieje, dowiedzieliśmy się już kilka lat temu (zobacz link). W Stanach Zjednoczonych i Europie - także w Polsce - dziennikarze rzucili się na kontrowersyjny temat. Jedni załamywali ręce, inni wykorzystali gratkę by jeszcze raz oskarżyć gejów (wszystkich oczywiście) o perwersję i instynkt samozniszczenia. Tymczasem, sprawa odżyła. Dziennikarka niemieckiej gazety "Welt" napisała długi i solidnie udokumentowany artykuł o młodych gejach, którzy z różnych powodów na internetowych forach, czatach i w ogłoszeniach szukają makabrycznego seksualnego dreszczyku: partnera który da im wirusa HIV. Początek czyta się jak tanią...   ( Pozostało znaków: 3203 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186681   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
"Pozzen" - ochota na AIDS Plakat do filmu "The Gift"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku