logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
3

II edycja festiwalu kina LGBT - Pryzmat

Relacja z Warszawy

Dodano: 19.11.2007, Aktualizacja: 19.11.2007

II edycja festiwalu Pryzmat (9-11.11.2007) odbywająca się w warszawskim kinie Luna, okazała się sporym sukcesem. Widoczny w porównaniu z zeszłym rokiem postęp sprawia, że wszyscy zainteresowani kinem LGBT mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość. Przede wszystkim dopisała publiczność, kilka seansów odbyło się niemal przy pełnej widowni, a nawet wczesne projekcje zbierały dobre kilkadziesiąt osób. Jeszcze rok, dwa i będzie trzeba ustawiać się w kolejce po karnety w przedsprzedaży.

- Mariusz Kurc - Współpraca: Krzysztof Tomasik II edycja festiwalu Pryzmat (9-11.11.2007) odbywająca się w warszawskim kinie Luna, okazała się sporym sukcesem. Widoczny w porównaniu z zeszłym rokiem postęp sprawia, że wszyscy zainteresowani kinem LGBT mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość. Przede wszystkim dopisała publiczność, kilka seansów odbyło się niemal przy pełnej widowni, a nawet wczesne projekcje zbierały dobre kilkadziesiąt osób. Jeszcze rok, dwa i będzie trzeba ustawiać się w kolejce po karnety w przedsprzedaży. Rozrost repertuarowy festiwalu robił wrażenie: ponad 50 filmów (w zeszłym roku - 9), pokazy jednocześnie w dwóch salach warszawskiego kina Luna zaczynały się o 14.00 i trwały prawie do północy. Nie sposób było zobaczyć wszystkiego. O zwyżce rangi festiwalu świadczył już sam początek: pierwsze "dobry wieczór" powiedział widzom Jacek Poniedziałek, a w hallu w miłej atmosferze serwowano wino. Inauguracyjny piątkowy wieczór zaczął się od pokazu francuskiego dokumentu "Poza nienawiścią" (reż. O. Meyrou) o rodzicach, których syn został bestialsko zamordowany z powod...   ( Pozostało znaków: 4656 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186669   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
II edycja festiwalu kina LGBT - Pryzmat Kadr z filmu Wild Side
foto: ProFun Media
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku